Plzeň – Zlín 7:5 (kon.) | Třinec – Litvínov 4:2 (kon.) | K. Vary – Liberec 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 5:2 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 1:5 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 5:1 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 04.12.2020, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 24. kolo

Dnešní zápas je u konce a taky zná svého jasného vítěze, kterým je tým Dynamo Pardubice. Pardubičtí měli lepší vstup do zápasu a hned v úvodní desetiminutovce vstřelil dvě branky, na které se ale domácím podařilo odpovědět ještě před koncem první sirény. Ve druhé části ale skórovali jen hosté, to Mandát propálil všechno, co by mu stálo v cestě. Ve třetí části to byli opět hosté, kteří se dvakrát prosadili, na rozdíl od vítkovických, kteří na Kantora už recept nenašli. Tři body putují zaslouženě na východ Čech. Z Ostravy je to pro dnešek už úplně vše, mějte příjemný zbytek večer a užijte si nadcházející víkend. Budu se těšit někdy znovu na počtenou. (20:05:32)

Střely na branku:
    1/3 – 10:12
    2/3 – 14:9
    3/3 – 4:8

Celkem – 28:29

59:35
    Vítkovičtí mají puk pod kontrolou, ale zdá se, že skóre se už rozhodně měnit nebude.

59:09

59:05
    Hraje se ve střením pásmu.

58:24
    Pardubičtí si přebírají kotouč a Svoboda je ve střehu.

57:43
    Vítkovicím se daří držet puk na své útočné polovině.

57:09
    Pardubice pokračují v přesilové hře.
    57:09 Jan MANDÁT - 1:5

57:09
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku, po nahrávce Camary se puk dostal k JANU MANDÁTOVI, který poslal puk mezi betony přesunujícího se Svobody a završuje tak dnešní hattrick – 1:5. Asistence: Anthony Camara, Juraj Mikuš.

56:43
    Domácí Polák si odpyká celkem čtyři minuty, dvě minuty za držení a další dvě minutý za následnou hrubost.

56:21
    Domácí rozehrávají od Svobody, ale teď vyrobili hrubku, po které do pásma sprintuje jeden z hostujících útočníků.

55:45
    Hosté se přesunuli do pásma, po jedné ze střel zazvonila tyč!

54:38
    Domácí se snaží u hostující klece něco vymyslet, ale pardubičtí nenechávají nic náhodě.

53:56
    Vítkovický Dej vyzkoušel pevnost Kantorových betonů.

53:38
    Hraje se kolem domácí branky, puk je momentálně pod hromadou těl.

52:28
    Kousal se rychle protáhl až před branku, ale zamířil příliš vysoko. Následuje komerční přestávka.

51:27
    Štencel tvrdě nastřelil bránícího Ďalogu.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 16. Hruška (Marosz, Schleiss) – 6. Mandát (Paulovič, Mikuš), 10. Blümel (Tybor, J. Zdráhal), 35. Mandát (Nakládal), 47. Paulovič (Ďaloga, Blümel), 58. Mandát (Camara, Mikuš)

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Štencel, R. Polák (C), L. Kovář, Polášek, Trška, R. Černý – Ryšavý, Hruška (A), Lakatoš – Schleiss (A), Marosz, Šišovský – Lednický, Werbik, Mallet – Dočekal, Dej, Bernovský – J. Mikyska.
    HC Dynamo Pardubice: Kantor (Vladař) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, Ďaloga, J. Zdráhal, Holland – Svačina, Poulíček, Mandát (A) – Camara, Paulovič, Claireaux – Blümel, R. Kousal, Tybor – Kusý, Rohlík, Zeman.

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Kajínek, Votrubec