Třinec – Mladá Boleslav 3:4 (0:2 po s.n.) | Litvínov – Motor ČB 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 1:5 (kon.)
Liberec – Zlín 2:4 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 6:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 1:2 (1:2 po s.n.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Berani Zlín
Neděle 06.12.2020, 16:00 • Home Credit Arena, Liberec • Tipsport extraliga • 25. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (18:27:09)

Utkání je u konce. Tři body nakonec budou slavit ve Zlíně. Tygři se sice ve třetí třetině nadechli k mohutnému tlaku, jenže ten stačil jen na snížení. Liberečtí tak prohrávají pátý zápas v řadě, naopak Zlín se vrací na vítěznou vlnu.

59:30
    Zápas už se jen dohrává.
    58:18 Pavel KUBIŠ - 2:4

58:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    Chvíli poté, co Michal Bulíř spálil šanci z prostoru brankoviště, se Zlínští osvobodili ze sevření a PAVEL KUBIŠ dovezl kotouč až do opuštěné klece. Teď už to budou mít Tygři hodně těžké. Bez asistence.

57:53
    Jaroslav Pavelka zůstává na střídačce a pouští do hry šestého hráče.

57:53
    Domácí si berou time out a připravují plány na závěrečný nápor. Na vyrovnání mají dvě minuty a sedm vteřin.

57:46
    Berani se s vypětím všech sil ubránili.

57:39
    Rána Radana Lence prosvištěla nad břevnem!

56:45
    Rána Michala Bulíře byla sražen těsně mimo! Teď měli hosté hodně štěstí.

56:14
    Zlín ale nyní již podruhé vyhazuje.

55:46
    Zdeněk Okál (ZLN) je vyloučen za držení! Teď mají domácí asi největší šanci na vyrovnání!

55:40
    Tygři teď ostřelují Kašíka ze všech stran, ten ale zatím svůj tým drží zuby nehty.

54:32
    Rána Tomáše Filippiho byla tečována do ochranné sítě jedním z obránců. Liberec začíná stupňovat svůj tlak.

53:22
    Berani vyhazují na zakázané uvolnění.

52:28
    Jedovatou dělovku Daniela Gazdy vyrazil Jaroslav Pavelka ramenem do ochranné sítě. Následuje poslední komerční přestávka zápasu.

51:27
    Libor Kašík přerušil hru po střele Marka Zachara a jeho spoluhráči mohou vystřídat.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 16. J. Vlach (Lenc, Filippi), 51. Birner (Lenc) – 8. Kubiš, 22. M. Novotný (Herman, Kubiš), 26. J. Ondráček (Gazda), 59. Kubiš

Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (Kváča) – Šmíd (A), T. Hanousek, Rosandić, Knot, Derner, Kolmann, Havlín (A) – Birner, Filippi, Pekař – T. Rachůnek, Bulíř, Lenc – A. Musil (C), P. Jelínek, Šír – J. Vlach, Hrabík, M. Zachar.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Řezníček, Ferenc, Dluhoš, M. Novotný, Žižka (C), Gazda – Köhler, Herman, Karafiát – Kubiš (A), Honejsek, Vopelka – Okál (A), P. Sedláček, Václavek – J. Ondráček, Poletín, Šlahař.

Rozhodčí: Hradil, Horák – Lhotský, Svoboda

Diváci: Bez diváků