Plzeň – Olomouc 1:2 (po pr.) | K. Vary – Mountfield HK 3:4 (kon.) | Motor ČB – Třinec 2:1 (po pr.)
Sparta – Vítkovice 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
Mountfield HK
Pátek 11.12.2020, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 26. kolo

Z tohoto online přenosu je to ode mne vše, děkuji, že jste ho sledovali a u dalších se budu těšit napočtenou. Jakub Mahr (19:50:55)

Je rozhodnuto! Mountfieldu se ještě na konci powerplay poslat puk do brány, kotouč tam ale doputoval až po finální siréně. Jakub Lev dostal svůj tým do dvoubrankového vedení, nejprve zvýšil na 3:2 v devětačtyřicáté minutě. O dvě minuty se prosadil znovu díky chybě domácího celku před vlastní bránou. Poslední branku zápasu si zapsal Petr Koblasa, který šest minut před koncem snížil na 3:4. Energie se pak snažila vyrovnat v šesti bez brankáře, i přes solidní šance se ale k vyrovnání nedostala a po sérii výher padla na vlastním ledě s Hradcem.

59:32
    Koblasa tvrdě pálil z levého kruhu, hostující gólman ale jeho ránu zastavil.

59:11
    Skuhravého nahození končí za bránou Mountfieldu.

58:53
    Energie zkouší štěstí a odvolává brankáře.

58:42
    Flek se snažil zakončit, jeho střela ale do hradecké klece nedošla.

57:25
    Zábranský si řekl o přihrávku do pravého kruhu, po přijetí puku ale nedokázal svou ránou překonat Mazance.

56:36
    Další chyba málem stála energetiky další inkasovanou branku, tentokrát ale Novotný vyrazil puk do ochranné sítě.

Komerční přestávka.

54:49
    Mountfield se znovu tlačí před Novotného a kombinuje.
    53:42 Petr KOBLASA - 3:4

53:42
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Druhá využitá přesilovka přibližuje domácí znovu na dostřel jediné branky. David Kaše si sjel k pravému mantinelu, odkud našel připraveného PETRA KOBLASU, který z levého kruhu přesně trefil odkrytou část Hradecké brány. Asistence: David Kaše, Petr Šenkeřík.

51:58
    Jakub Sklenář (MHK) oslabí na dvě minuty svůj tým díky trestu za podrážení.
    50:50 Jakub LEV - 2:4

50:50
    Hradec právě vstřelil branku!
    Energetici chybují u vlastní branky a inkasují další branku. Jeden z domácích hráčů trefil při rozehrávce zpoza klece před bránou stojícího Černocha. Odraženého puku se okamžitě ujal Radek Pilař, který rychlou přihrávkou nabil JAKUBU LVOVI, a ten z předbrankového prostoru poslal puk pod víko karlovarské brány. Asistence: Radek Pilař.

50:33
    Novotný teď parádním zákrokem lapačkou zastavil další z akcí hostí, a drží tak aktuálně svůj tým na dostřel jediné branky.

50:01
    Karlovy Vary se při snaze o průnik do útočného pásma dopouštějí ofsajdu.
    48:49 Jakub LEV - 2:3

Jakub Mahr

Branky a nahrávky: 31. D. Kaše (Šenkeřík), 37. Hladonik (D. Kaše, Flek), 54. Koblasa (D. Kaše, Šenkeřík) – 17. Hronek (Kevin Klíma), 32. Cingel (Zámorský), 49. Lev (Zámorský, R. Pilař), 51. Lev (R. Pilař)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Hamrla) – M. Rohan (A), Šenkeřík, Graňák, Weinhold, Pulpán (A), Zábranský, D. Mikyska – Hladonik, D. Kaše, Flek – M. Zabloudil, T. Mikúš, O. Beránek – Koblasa, Černoch, Kohout – Redlich, Skuhravý (C), Vondráček.
    Mountfield HK: Mazanec (Š. Lukeš) – Nedomlel (A), Hronek, Šalda, F. Pavlík (A), Jank, Zámorský – R. Pilař, Orsava, Cingel – Kelly Klíma, J. Sklenář, V. Růžička – Smoleňák (C), Perret, Koukal – Kevin Klíma, Lev, M. Zachar – Jergl.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Zíka, Šimánek