Třemošná – Hvězda Praha 0:0 (11:45) | Olomouc – Poruba 2:5 (kon.) | Přerov – Kometa Brno 2:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:4 (kon.) | Třinec – Vsetín 6:4 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:4 (po pr.)
Liberec – Chomutov 5:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:3 (kon.) | Tábor – Mountfield HK 2:5 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 5:1 (kon.) | Slavia – Technika Brno 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 0:0 (odl.)
HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.)
HC Olomouc
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
HC RT TORAX Poruba
Sobota 19.09.2020, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Utkání mezi Olomoucí a Porubou nabídlo celkem 7 gólů. Do poslední třetiny odcházeli hosté s jednobrankovým náskokem. Ten v čase 41:04 zvýšil Lev Viktorovič Stasiuk, na konečných 2:5 pak ve 49.minutě zvýšil Daniel Janeček.

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a loučím se s vámi z plecharény. (14:13:48)

59:00
    Do konce zápasu zbývá poslední minuta.

58:36
    Při útočné akci Poruby došlo ke sražení domácího gólmana, který vypadá otřeseně, ale zápas už dochytá.

58:10
    Olomouc je v plném počtu.

58:00
    Kotouč teď nebezpečně prolétl brankovištěm na odkrytou stranu domácí brány, naštěstí pro domácí tam ale nebyl žádný hráč v domácím dresu.

56:44
    Kotouč je pod kontrolou Kubíka, který přerušuje hru.

56:20
    Hosté rozestavěli přesilovkový zámek.

56:06
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Sedláček – 2 min., vysoká hůl).

55:36
    Vhazuje se před Drabčíkem.

54:36
    Hanáci jsou kompletní.

53:35
    Poruba je kompletní a začíná její přesilovka.

53:26
    Moravec předvedl samostatný únik, kotouč ale vyslal jen na mantinel.

52:36
    55 vteřin před vypršením Kelnarova trestu na trestnou lavici usedá Šenk (OLO).

52:30
    Stodůlka nedokázal obejít obranu hostů.

52:13
    Domácí jsou kompletní.

52:08
    Koudelného střela Kubíkovi sice vypadla, kotouč se ale naštěstí pro něj odrazil na čepel Mudráka.

51:31
    A přesilová hra Ostravanů je minulostí, nyní se bude 37 vteřin hrát ve čtyřech a pak si zkrácenou hru v početní výhodě zahrají zase domácí.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 9. Stodůlka (Miškovský), 37. Šulgan (Neoral) – 13. Vehovský (Fišara, Moravec), 14. Hradil (Pasek), 40. Kovalčík (Fišara, Kelnar), 42. Stasiuk (Pasek, Drabčík), 49. Janeček (Šrubař)

HC Olomouc: Kubík (Weiss) – Němec, Polýnek, Mudrák, Tlach, Vrána, Galvas, Sedláček (A) – Šulgan, Szabó, Šenk, Miškovský, Stodůlka, Pastrnek, Unzeitig, Neoral, Ševčík (C)
    HC RT TORAX Poruba: Drabčík (Smolka) – Pasek, Fišara, Janeček, Michalčík, Chudoba, Borkovec, Kelnar (C) – Vizváry, Stasiuk, Koudelný (A), Hradil, Moravec (A), Šrubař, Kovalčík, T. Kalužík, Vehovský

Rozhodčí: Ilona Novotná – Radek Šimčík, Marek Bubela