Colorado – Dallas 4:5 (po pr.) | Vegas – Vancouver 3:0 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 05.09.2020, 12:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Juniorská liga akademií • 2. kolo

Ve třetím dějství padla jediná branka, která definitivně rozhodla o vítězství domácích. (14:12:26)

59:37
    Karlovarští se osvobozují.

57:56
    Třinec se ještě nadechuje k poslednímu útoku.

56:32
    Karlovarská kombinace v útočném pásmu úspěch neslavila, u puku jsou znovu hosté.

55:07
    Zakázané uvolnění v neprospěch Třince.

51:50
    Filip Krajčík (KVA) je vyloučen za hákování.

50:38
    Tato početní výhoda se zatím Karlovým Varům nedaří, Třinec bez potíží vyhazuje.

49:01
    Karlovarští navíc budou mít k dispozici početní výhodu, za podrážení je vyloučen Alexandr Kašpárek (TRI).

47:40
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energetici se v důležitý čas dostávají do dvoubrankového vedení. DAVID TUREČEK vyslal od modré čáry tvrdou střelu, kterou zastavila až síť za Švehlákem. Asistence: Kryštof Bulka, Robin Sapoušek.

46:50
    Kašpárkovi se nikdo ze spoluhráčů neuvolnil, a tak prověřil Hamrlu sám.

46:26
    Tady dokonce zvoní tyč! Seidlerova formace s Rymonem a Remešem na křídlech zatápí Ocelářům.

46:00
    Energetici se zabydleli v útočné třetině, Švehlák musel krotit nepříjemně tečovaný touš.

44:52
    Obětavý Benda znemožnil přihrávku před bránu.

43:31
    Hosté setrvají v útočném pásmu, píská se zakázané uvolnění.

43:13
    Třinecký pokus končí v lapačce Hamrly.

41:51
    První návštěvu útočné třetiny mají na svědomí hokejisté Energie.

40:01

Druhá perioda je u konce. Karlovarští vedou i po čtyřiceti minutách, nicméně Třinec se herně zvedl a dokázal dvakrát udeřit. Třetí třetina začne přibližně ve 13:30.

Matěj Hodoval

Branky a nahrávky: 7. Adámek (Pohanka), 8. Rozhon (Jiskra, Tureček), 22. Kupčo (Jiskra, Bačo), 48. Tureček (Bulka, Sapoušek) – 23. Ramik (Kubíček), 30. Wardas

HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Horák) – Benda, Krajčík, Bulka, Tureček, Stejskal, Pohanka, Cestr – Adámek, Novotný, Šmajda, Kupčo, Sapoušek, Bačo, Rozhon, Jiskra, Rymon, Seidler, Remeš
    HC Oceláři Třinec: Švančara (8. Švehlák) – Kareš, Homola, Kyselý, Kubíček, Marcinko, Hrůzek – Čmiel, Ramik, Matěj, Stránský, Wardas, Jobánek, Petrovský, Moškoř, Przybyla, Kašpárek, Procházka

Rozhodčí: Šindel – Gerát, Brejcha