Přerov – Kolín 4:5 (po pr.) | Vsetín – Kladno 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.)
Slavia – Sokolov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Kadaň 11:1 (kon.) | Havířov – Prostějov 4:1 (kon.)
Jihlava – Ústí n/L 5:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
5:3 (2:0, 0:1, 3:2)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 19.09.2020, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 3. kolo

Já se s vámi loučím a u dalších zápasů na shledanou. (19:17:01)

Viděli jsme velice vyrovnané utkíní ve kterém Stadion po infarktovém závěru vítězí. Utkání rozhodl minutu a třicet pět vteřin před koncem Lukáš Válek, který zajistil domácím první tři body v letošním ročníku Chance ligy.

58:39 Peter JÁNSKÝ - 5:3

58:39
    Litoměřice právě vstřelily branku!

Stadion rozhoduje o svém vítězství! K puku se na útočné modré čáře dostal PETER JÁNSKÝ, který poslal kotouč do prázdné hostující branky. Asistence: Josef Jícha a Patrik Marcel.
    58:25 Lukáš VÁLEK - 4:3

58:25

Kališníci se dostávají minutu a půl před koncem základní hrací doby do vedení! Po skrumáži před Peksou se nejrychleji zorientoval LUKÁŠ VÁLEK, který procpal kotouč do branky. Asistence: Matěj Beran a Martin Procházka.

58:12
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Jakub Řezáč – 2 min., držení).

56:35
    Patrik Miškář stejně jako před pár minutami trefil tyč!
    55:28 Tadeáš JAROŠ - 3:3

55:28
    Draci právě vstřelili branku!

Šumperk vyrovnává! Po šťastném odrazu se u kotouče ocitl TADEÁŠ JAROŠ, který neměl problém nasměrovat kotouč do zcela volné domácí branky. Asistence: Jan Milfait a Petr Gewiese.

55:00
    Kabelka minul z velmi dobré střelecké pozice!

54:17
    Tyč po střele Miškáře z bezprostřední blízkosti!
    53:05 Matěj TOMAN - 3:2

53:05

Stadion se sedm minut před koncem základní hrací doby dostáva do vedení! Poizlovu střelu dokázal mezi kruhy ještě ztečovat MATĚJ TOMAN a svou trefou posílá kališníky o gól vpřed! Asistence: Daniel Poizl a Pavel Novák.

52:00
    Draci jsou nyní lepším týmem a zasypávají domácího brankáře mnoha střelami.

51:41

51:16
    Po Kratochvílově střele nikdo nevěděl kde má Král puk, proto si nakonec litoměřický brankář lehl a kotouč se za brankovou čáru nedostal.

50:54
    Vitouch jel s Novákem do přečíslení dva na jednoho, přihrávka prvně jmenovaného ale adresáta nenašla.

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 3. Čermák (Jícha, Jánský), 16. Výtisk (Hašek), 54. Toman (Poizl, P. Novák), 59. Válek (M. Beran, Procházka), 59. Jánský (Jícha, Marcel) – 32. Baláž (Gewiese, Jaroš), 45. Gewiese (P. Kratochvíl), 56. Jaroš (Milfait, Gewiese)

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (A. Beran) – Marcel, J. Holý, Výtisk (C), Poizl, Jebavý (A), Kubíček, Baláž – M. Beran (A), Miškář, Procházka – Koffer, Válek, P. Novák – Vitouch, Jícha, Jánský – Čermák, Hašek, Toman.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Altrichter) – Gewiese (C), Kabelka, Řezáč, Nepokoj, Weintritt, Dosek – Jaroš (A), Milfait (A), Baláž – Bernovský, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Uhlík, Spratek, Hroch – Kučera, Scheuter, Horký.

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Horažďovský, Hnát