Ústí n/L – Prostějov 4:1 (kon.) | Sokolov – Benátky n/J 5:1 (kon.) | Kadaň – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Šumperk – Jihlava 2:3 (kon.) | Vsetín – Havířov 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Poruba 2011 3:2 (kon.)
SK Trhači Kadaň
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Pondělí 28.09.2020, 17:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 6. kolo

Do třetí třetiny se hrálo velmi vyrovnaně. Dokonce i skóre bylo 2:2. Do třetí třetiny však nastoupili lépe naladěni hráči Frýdku-Místku, kteří byli k nalezení po celém kluzišti. Nakonec to v 51. minutě vedlo k vítězné brance, kterou svému týmu vystřelil Jonáš Peterek. Od té doby se skóre nezměnilo a Frýdek-Místek tak může slavit další tři body do tabulky.

Tak na počtenou do příštího zápasu. (19:22:09)

59:38
    Suchánek pohotově našel svou lapačkou kotouč letící do branky.

59:34
    Kadaň hraje bez brankáře!

59:20
    Kadaň se snaží hrát bez brankáře. Hráči se však nemohou dostat do útočného pásma.

58:38
    Domácí tým si bere oddechový čas.

58:38
    Hanuljak musel podržet nahozený kotouč ve své lapačce.

58:00
    Chloubův pokus nalezla lapačka Suchánka. Bude se vhazovat po jeho pravici.

57:04
    Byla odpískána přihrávka rukou jednoho hostujícího hráče.

56:35
    Trhači hrají většinu času v závěru třetiny v útočném pásmu svého soupeře. Moc času na vyrovnávací branku jim však nezbývá.

55:37
    Zakázané uvolnění Frýdku-Místku.

55:03
    Kofroň ujížděl sám na branku. V blízkosti domácího brankáře zkusil vystřelit, ten však směr vystihl a vyrážečkou puk vytěsnil do bezpečí.

54:42
    Vhazuje se po levici brankáře Frýdku-Místku. Podržel totiž jednu střelu z řad kadaňských útočníků.

54:03
    Frýdku-Místku byl odpískán ofsajd.

53:08
    Trhačům už moc času nezbývá. Zpoza své branky se pokouší založit nový útok.
    50:46 Jonáš PETEREK - 2:3

50:46
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Tak to bude Trhače velmi mrzet. Frýdek-Místek měl příležitost dva na jednoho, kterou proměnil. Stuchlík poslal pas na JONÁŠE PETERKA, který dokázal poslat kotouč za záda položeného Hanuljaka.

Asistence: Kryštof Stuchlík, Jan Zahradníček.

50:37
    Centr Trhačů dokázal získat pro svůj tým a z první hned pálil Březák. Jeho střelu však polapil Suchánek.

Jaroslav Šnobl

Branky a nahrávky: 13. R. Havel (Seemann, J. Svoboda), 28. Chlouba (Kottek) – 6. R. Veselý (Haman), 18. Šedivý (Klimša, Hrachovský), 51. Peterek (Stuchlík, Zahradníček)

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (R. Běhula) – Kottek, Trefný, R. Havel, T. Běhula, Březák, Havlín, Seemann – Koblížek, Chlouba, Jakub Veselý – Matyáš Svoboda, Morong, J. Svoboda – Homer, Sursov, Achmetianov – Hradecký, Z. Zabloudil.
    HC Frýdek-Místek: Suchánek (Malík) – Husák, Haman, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Malík – Kofroň, R. Veselý, Kurovský – Šedivý, Peterek, Mikulík – Raška, Klimša, Tomi – Przybyla, Stuchlík, Kaukič.

Rozhodčí: Petružálek, Valenta – Baxa, Belko