Kadaň – Benátky n/J 4:3 (3:2 po s.n.) | Sokolov – Prostějov 5:2 (kon.) | Šumperk – Frýdek-M. 5:0 (kon.)
Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.)
HC ZUBR Přerov
3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Sobota 03.10.2020, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 8. kolo

Třetí třetina nakonec žádnou branku nenabídla. První formace Přerova mohla na jejím začátku využít přečíslení tří na jednoho, později měl dobrou pozici Petr Kanko. Zubři však dnes podávali velmi konzistentní výkon a po celou dobu soupeře do ničeho většího nepouštěli. Brankář Kacetl vychytal první přerovskou nulu letošní sezony a přispěl tak k zaslouženému zisku tří bodů. Já se s vámi pro dnešek loučím, v pondělním kole zase na počtenou! (19:14:31)

59:35
    Pšurný z rohu hledal uvolněného Dostálka na pravém kruhu, tomu ale přihrávka projela pod hokejkou.

59:00
    Hosté hrají s pukem za Kacetlem, zatímco se rozbíhá poslední minuta.

58:36
    Slavík bere rozehrávku na sebe a snaží se dostat do útočné třetiny.

57:43
    Skvělé fair-play gesto. Zubři měli jít za prohřešek proti pravidlům hry na trestnou lavici, jeden z Porubských, pravděpodobně Lukáš Endál, však verdikt rozhodčích odvolal. Pokračuje se tedy v pěti na obou stranách.

57:31
    Slavík po buly svou střelou rozduněl pouze zadní mantinel.

57:03
    Dostálek dobrým napadáním vystrnadil z pásma Voráčka, hosté se musejí přes modrou čáru prodírat znovu.

56:36
    Poruba vyhodila na zakázané uvolnění.

56:19
    Domácí znovu třímají puk v útočné třetině a mnoho nenasvědčuje tomu, že bychom se dnes měli stát svědky porubského obratu.

56:02
    Foltán zasáhl proti střele Matěje Svobody ramenem.

55:32
    Zakázané uvolnění Přerova.

55:18
    Porubský nájezd do útoku byl zbržděn už na modré čáře, Pořízek musí hledat cestu do pásma jinudy.

55:00
    Na prostřídání spoluhráčů za vlastní brankou čeká Marek Slavík.

54:49
    Icing ostravského týmu.

54:14
    Puk vyletěl mimo mantinely i na opačné straně kluziště, buly před Foltánem.

53:27
    Na modré čáře ke střele napřáhl Lukáš Kozák, puk skončil sražen v ochranné síti.

52:58
    Dnešní utkání sleduje 764 diváků.

51:44
    Postavení mimo hru v podání Zubrů.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 8. Hajšman (Číp, F. Dvořák), 14. Dostálek (Hrabal, F. Král), 31. Číp (Indrák, Pšurný)

HC ZUBR Přerov: Kacetl (Holík) – F. Král, Hrabal, Kubeš, Zbořil (A), Dřímal, Kučeřík, Gréč – Dostálek, Pšurný (A), T. Doležal (C) – Číp, Hejcman, Hajšman – Süss, F. Dvořák, Matěj Svoboda – Fencl, Indrák, Dobša.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Muštukovs) – Žovinec, Teper, Slavík, Kozák (C), Pastor, T. Voráček, Rudl – Pořízek, T. Jáchym, Špaček – Endál (A), Korkiakoski, Stloukal – Toman, Kanko, J. Káňa (A) – Hotěk, M. Hlinka, Brodek.

Rozhodčí: Fiala, Ondráček – Komínek, Blažek