Havířov – Ústí n/L 1:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Přerov – Sokolov 4:0 (kon.)
Slavia – Prostějov 2:3 (kon.) | Třebíč – Kadaň 6:4 (kon.) | Vsetín – Jihlava 1:7 (kon.)
Kolín – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Kladno – Šumperk 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:7 (0:3, 0:2, 1:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 09.12.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 10. kolo

Je za námi dnešní utkání prvního proti třetímu mužstvu Chance ligy, ve kterém dominovala jihlavská Dukla hlavně díky přesilovým hrám, ve kterých se prosadila dokonce čtyřikrát! Donutila také Valachy ke střídání v brankovišti, kdy ve 38. minutě střídal Gábu, Málek. Hosté se v první periodě prosadili z hole Matěje Pekra, Tomáše Harkabuse a Tomáše Havránka. Ve druhé dvacetiminutovce skórovali Jiří Fronk a Joshua James MáchaV poslední třetině nejprve upravil skóre ex-jihlavský útočník Adam Zeman, to bylo ale z holí Valachů vše, dále se prosadili jen hosté z Vysočiny, kteří vstřelili další dvě branky, o které se postarali Tomáš Harkabus a Miroslav Juda. Skóre se zastavilo na 1:7 a ukončilo vsetínskou domácí neporazitelnost v této sezóně. Valaši se v sobotu vydají do Sokolova a Dukla vyrazí do Frýdku Místku.
    Ode mě je to pro dnešek vše, těším se na vás na Lapači po Novém roce. (19:50:44)

59:40
    Hosté se snažili ještě přidat brankový zásah, ale Málek zakročil.

58:55
    Málek vytáhl parádní zákrok proti střele Harkabuse.
    57:19 Miroslav JUDA - 1:7

57:19
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava předvedla ve třetí třetině ukázkovou akci. Čermák přihrál na Chlubnu, který poslal pas na MIROSLAVA JUDU, který zavěsil do horního rohu Málkovy brány. Dukla jasně dominuje a přidává dnes již 7 branku. Asistence: Tomáš Chlubna, Patrik Čermák.

56:46
    Střela Jakuba Jenáčka končí v Brožově lapačce.

56:42
    Blízko brance byla dvojice Kucharczyk a Půček, jejich pokus ale zlikvidoval Brož.

55:31
    Domácí se snaží v útočném pásmu upravit skóre.

55:21

53:21
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Chlubna – 2 min., sekání).
    52:48 Tomáš HARKABUS - 1:6

52:48
    Početní výhody jsou dnes v podání Dukly smrtící. Jihlava využívá již čtvrtou přesilovou hru. Brankář Málek se sice domníval, že střelu TOMÁŠE HARKABUSE chytil, ale opak byl pravdou, Harkabus překonal i druhého strážce vsetínské klece a zvyšuje skóre utkání na 1:6. Asistence: Tomáš Černý, Jakub Illéš.

52:09
    V početní výhodě se Dukla snaží přidat šestou branku, nebezpečně pálil Pekr, ale jeho rána rozduněla pouze plexisklo.

51:33
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Roman Vlach – 2 min., faul loktem).

51:07
    Střela Patrika Machače se také dostala k brankáři Brožovi, ten však střelu viděl, proto ji bez problémů skryl ve své náruči.

51:03
    Půčkovo vysoké nahození kryje Brož opět ve své rukavici.

50:33
    Jenáčkova střela došla až k Brožovi, ten ji kryje v lapačce.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 43. A. Zeman (Bartko) – 5. Pekr (T. Černý), 8. T. Harkabus (Lichanec, Pekr), 18. T. Havránek (Pekr, Fronk), 25. Fronk (Skořepa, T. Havránek), 38. Mácha (T. Harkabus, Strejček), 53. T. Harkabus (T. Černý, Illéš), 58. Juda (Chlubna, Čermák)

VHK ROBE Vsetín: Gába (38. Málek) – Jenáček, Smetana, Kudělka, Bartko, Hryciow, Jenáček – Březina, Pechanec, Gorčík – Půček, J. Kloz, Kucharczyk – Machač, R. Vlach, Babka – Hořanský, Šilhavý, A. Zeman – Vítek.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Fučík) – D. Krenželok, D. Kolář, T. Černý, Strejček, Bilčík, Mareš, Eliáš – T. Havránek, Skořepa, Illéš – Jiránek, Fronk, Mácha – T. Harkabus, Lichanec, Pekr – Čermák, Juda, Chlubna.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Zídek, Kleprlík