Havířov – Přerov 4:2 (kon.) | Slavia – Kolín 3:5 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:2 (po pr.)
Třebíč – Litoměřice 3:4 (po pr.) | Kladno – Jihlava 7:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 3:7 (kon.)

Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté se z velké šance prosazují a vítězí. JAN KLOZ zakončil rychlou akci hostí svižnou střelou, na kterou už Bláha nemohl dosáhnout.
    Asistence: Roman Vlach.

61:19
    Kaut po pěkné samostatné akci našel křížem Drtila. Ten ale netrefil dobře.

60:42
    Gorčík se utrhl na pravém křídle. Střílel na rameno a právě ramenem mu střelu Bláha vyrazil.

60:01

Prostějov ve třetí třetině vyrovnal zásluhou Drtila. Vsetín poté měl pár šancí, stejně tak i domácí. Produktivita ale dnes není silnou stránkou ani jednoho z týmů. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00

59:58
    Březina ještě prohazuje puk na vzdálenější tyč, míjí však.

59:37
    Sražený puk v ochranné síti, další buly před Bláhou.

59:34
    Střídající hráč vyzkoušel Bláhu dělovkou ještě ze středního pásma. Prostějovský brankář neměl komu rozehrát, a tak raději puk podržel.

58:58
    Na puku hosté.

58:37
    Hrníčko nahrál po sóloakci Drtilovi, jeho střelu blokoval první obránce.

58:00
    Domácí rychle obrátili hru po nepřesné nahrávce Vsetína. Novák ale puk ztratil na posledním bekovi.

57:24

57:12
    Prostějovu znovu utíká puk z pásma.

56:39
    Matyášova střela zblokovaná, následně Vsetín vyhazuje.

56:00
    Z protiútoku si domácí připsali pokus z kruhu, brankář zasahuje.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 49. Drtil (Mrázek) – 20. J. Kloz (Kucharczyk, Bartko), 62. J. Kloz (R. Vlach)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha – Pěnčík, Matyáš, Piegl, Drtil, Rudl, Staněk, Hrdinka – Vachutka (A), Bartoš, Mrázek – Hrníčko (C), T. Kaut, Motloch – T. Jandus, M. Novák (A), Žálčík – Podlaha, Janeček.
    VHK ROBE Vsetín: Málek – Smetana, Jenáček, Bartko, Hryciow, Jenáček, Kudělka (C), Štach (A) – Gorčík, Pechanec, Březina – Kucharczyk (A), J. Kloz, Machač – A. Zeman, R. Vlach, Babka – Gajarský, Šilhavý, Hořanský.