Vrchlabí – Slavia 2:1 (po pr.) | Ústí n/L – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Přerov – Havířov 3:2 (1:0 po s.n.)
Kadaň – Třebíč 1:3 (kon.) | Vsetín – Kolín 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Prostějov 3:2 (kon.)
Kladno – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Sokolov – Jihlava 2:6 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 20.01.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 22. kolo

Ve třetí třetině jsme viděli dobývaní ústecké branky. Frýdku-Místku se povedlo pět minut před koncem snížit zásluhou Milana Mikulíka, to bylo ale od Frýdku vše. Minutu do konce zpečetil výhru domácích trefou do prázdné branky Štepán Matějíček a tak se domácí můžou radovat ze zisku tří důležitých bodů. Děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (18:25:37)

58:57 Štěpán MATĚJČEK - 4:2

58:57
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    A máme téměř hotovo! ŠTĚPÁN MATĚJČEK se zmocnil puku ve středním pásmu a trefil odkrytou brankou hostujícího týmu – 4:2! Asistence: Martin Tůma a Štěpán Havránek.

58:40
    Ústečtí si jen pomáhají zakázaným uvolněním.

58:34
    Suchánek zůstává na střídačce a hosté jsou v šesti!

58:33
    Oddechový čas pro hosty.

58:00
    Čas urputně utíká a hostům už moc času k vyrovnání nezbývá.

57:24
    Sklenář nahodil od půlky a Suchánek puk radši přikryl. Vhazovat se bude po jeho pravici.

56:57
    Hosté teď zavalili ústecké hromadou střel, nejdřív to zkoušel Husák od modré, poté i Martynek, ale obě střely byly zblokovány.

56:26
    Frýdecké snažení zastavil ofsajd.
    54:49 Milan MIKULÍK - 3:2

54:49
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    A máme tu drama! Hosté ujeli dva na jednoho, kdy Denis Kindl našel výborně MILANA MIKULÍKA, který trefil puk mezi betony domácího brankáře! Asistence: Denis Kindl a Jurij Repe.

54:15
    Filip Haman našel od modré jen vyrážečku Marka Schwarze.

53:48
    Anatolij Protasenja a Jan Grim ujížděli dva na jednoho, potom co jeden z hostujících zlomil hůl. První jmenovaný zkoušel střílet pod vyrážečku, ale Suchánek hosty opravdu drží a předvádí další parádní zákrok.

53:04

52:43
    Ústečtí zachytili výhoz hostů na modré čáře a rázem šlí do přečíslení tři na dva, puk se dostal až do mezikruží na Michala Trávníčka, ale Suchánek znovu chytá.

52:29
    Vrdlovec poslal puk na modrou, kde stál Jiří Drtina a ten vystřelil z první a vystrašil Suchánka, který přes clonu těl ukryl puk do lapačky.

51:30
    Sklenář se ocitl z pravé strany sám před Suchánkem a zkoušel střílet na zadní tyč, ale gólman hostů stále drží naděje na bodový zisk.

Daniel Tichý

Branky a nahrávky: 24. Tůma (Protasenja, Klikorka), 32. Protasenja (Klikorka, Tůma), 32. G. Szturc (Grim, Protasenja), 59. Matějček (Tůma, Š. Havránek) – 33. Šedivý (Haman, Mikulík), 55. Mikulík (D. Kindl, Repe)

HC Slovan Ústí nad Labem: Schwarz (Haas) – Vladimír Brož (A), Klikorka, J. Drtina (A), Š. Havránek, M. Voženílek, Mareš, Pika – Tůma, Matějček, D. Sklenář – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Protasenja, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Costa, Furch.
    HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – Z. Malík, Haman, Husák, Šepelev, Repe, J. Michálek, Hrachovský – D. Kindl, Mikulík (C), Šedivý – Martynek (A), Peterek, R. Veselý – Tomi, Stuchlík, Flok – Matiaško, Przybyla, Ramik.

Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Coubal, Kokrment