Ústí n/L – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Vrchlabí – Sokolov 5:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:9 (kon.)
Litoměřice – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Slavia 3:2 (kon.) | Jihlava – Přerov 2:4 (kon.)
Kladno – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:8 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 27.01.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance liga • 24. kolo

Poslední třetina byla velice bojovná. Oba týmy se snažily jít do vedení. A to se povedlo domácím, když Marosz trefil puk přesně mezi betony. Poslední minuty zápasu byly ve znamení tlaku Poruby, která sahala po vyrovnání. Na posledních 10 sekund ještě Ostravané využili výhodu a zkusili hru bez brankáře. Kladno se ale zvládlo ubránit a tak končí zápas 3:2. (20:27:28)

59:51
    Kladno vyhrálo vhazování, ale je pouze zakázané uvolnění.

Branka hostů zůstala prázdná.

59:50
    Oddechový čas pro hosty.

59:50
    10 sekund před koncem se bude vhazovat před brankou domácích.

58:30
    Račuk byl také v dobré pozici, ale Foltán byl připraven.

57:50
    Kozák byl ve skvělé šanci, ale Košarišťan zabránil gólu.

57:28
    Kladno vyhodilo pouze na zakázané uvolnění.

56:00
    Poruba se usadila v útočném pásmu a zkouší vyrovnat.

55:32
    Szathmáry napálil pouze do těla Košarišťana a ten přerušuje hru.

Sorokin zůstal ležet na ledě.
    53:34 Rostislav MAROSZ - 3:2

53:34
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladno opět vede! Jáchym ztratil puk za brankou, kde se ke kotouči dostal Tomáš Guman, který nahrál ROSTISLAVU MAROSZOVI. Ten zamířil přesně mezi betony. Asistence: Tomáš Guman.

51:54
    Hlava z otočky poslal puk těsně nad branku hostů.

51:20
    Bílek napálil puk pouze do připraveného Foltána, který přerušuje hru.

49:40
    Jágrovu hokejku při střele nadzvedl jeden z Porubských a puk končí v ochranné síti.

48:10
    Zacharčuk napálil tvrdou od modré čáry, ale jen do břevna.

48:04
    Frye nastřelil puk od mantinelu, ale Foltán ho dobře viděl a přerušuje hru.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 23. Guman (Račuk, Marosz), 34. Pitule (Frye), 54. Marosz (Guman) – 23. Raška I (Sikora), 38. Stloukal (T. Jáchym, Korkiakoski)

Rytíři Kladno: Košarišťan – Frye, Mikliš, V. Sorokin, S. Zacharčuk, Kehar (A), Suchánek, Zelingr – Melka, Plekanec (C), Jágr – Guman, Marosz, Račuk (A) – Kubík, Machač, Bílek – Hajný, Pitule, Hlava.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán – T. Voráček, Urbanec, Teper, Slavík, Szathmáry, Kozák (A), Žovinec – Špaček, Toman, Kanko – Raška I, Hudeček, Sikora (C) – Korkiakoski, T. Jáchym, Stloukal – Pořízek, Klíma, Endál (A).

Rozhodčí: Zavřel, Bejček – Podrazil, Dědek