Ústí n/L – Benátky n/J 5:4 (po pr.) | Vrchlabí – Sokolov 5:2 (kon.) | Kadaň – Prostějov 2:9 (kon.)
Litoměřice – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Slavia 3:2 (kon.) | Jihlava – Přerov 2:4 (kon.)
Kladno – Poruba 2011 3:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 2:8 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 27.01.2021, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 24. kolo

Ústí nad Labem v tomto zápase vedle o dva góly, Benátky čtyřmi brankami výborně otočily průběh zápasu a vedly 4:2. Ve třetí třetině Slovan dokázal vyrovnat a v prodloužení rozhodl o výhře žlutomodrých Dominik Sklenář. (18:15:18)

64:15 Dominik SKLENÁŘ - 5:4

64:15
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Je konec, na nájezdy nedojde. Po střílené přihrávce se prosazuje střelou do odkryté části branky DOMINIK SKLENÁŘ. Ústí vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení a získává dva body. Asistence: Jiří Severa a Karel Klikorka.

64:00
    Jiruš sice podklouzl, ale i tak dokázal vyhodit, znovu musí Ústí bojovat o útočné pásmo.

63:17
    Benátky vyhazují přes všechny čáry, Ústí rozehrává od své branky.

62:42
    Oddechový čas pro domácí.

62:42
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Wiencek – 2 min., podrážení).

62:05
    Vladimír Brož (Ústí n/L) rychle rozehrál na spoluhráče, následně pálil tento obránce, ale trefil brankáře.

62:00
    Hosté rozehrávají od své branky, oba týmy střídají.

61:16
    David Aubrecht (Benátky n/J) neměl podporu spoluhráčů v útočném pásmu, a tak se vrátila hra do středního pásma.

61:00
    Benátky hrají v prodloužení aktivněji.

60:40
    Jan Štibingr (Benátky n/J) to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, ale neuspěl.

60:20
    Píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Slovan vedl o dvě branky, pak se čtyřikrát prosadily Benátky, ale Slovan díky dobré třetí třetině a závěru zápasu dokázal srovnat na 4:4 a získává bod. Stejně tak Benátky, o ten třetí se bude bojovat.

60:00

59:46
    Oddechový čas pro hosty.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Trávníček (Klikorka, Vrdlovec), 23. Severa (Trávníček, Š. Havránek), 47. Moravec (Vrdlovec, Severa), 60. Tůma (Severa, Matějček), 65. D. Sklenář (Severa, Klikorka) – 26. Gajda (D. Špaček, Kunst), 36. Čederle (Kunst, A. Dlouhý), 40. D. Špaček (Rychlovský), 45. Gajda (Jansa, Wiencek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Šatný (Hamalčík) – Vladimír Brož, Klikorka, J. Drtina (A), Š. Havránek, M. Voženílek, Moravec, Jasečko – Tůma (A), Matějček, D. Sklenář – Trávníček (C), Vrdlovec, Severa – Protasenja, G. Szturc, Grim – O. Bláha, Costa, Furch.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král) – Šedivý, Kunst, Böhm, Štibingr, Kovář, Aubrecht (A), Cibulka – D. Špaček (C), Průžek, Rychlovský – Jiruš, Čederle, A. Dlouhý (A) – Wiencek, Jansa, Gajda – Vomáčka, Šafařovský, Hujer.

Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Kokrment, Juránek