Dvůr Králové n. L. – Děčín 9:0 (kon.) | Hronov – Mostečtí Lvi 0:0 (odl.) | SHK Hodonín – Opava 6:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Klatovy 4:2 (kon.) | Cheb – Tábor 2:7 (kon.) | Bílina – Trutnov 3:2 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 5:2 (kon.) | Jablonec n/N – Nová Paka 2:1 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 8:4 (kon.)
Řisuty – Příbram 2:3 (po s.n.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
HK Nový Jičín
Sobota 26.09.2020, 17:30 • Nevoga aréna • 2. liga skupina Východ • 3. kolo

Favorit soutěž opět dosáhl potřebného a získal tři body nad houževnatým soupeřem. Jičín ale přijel na jih Moravy výborně připravený, soustředil se na zodpovědnou defenzivu a vyčkával na chyby soupeře. Ty také přišly a hosté se dokonce dostali v první třetině do vedení. Orli ale na konci druhé periody vyrovnali a ve třetí překulili vedení na svoji stranu. (19:44:27)

59:29
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Pecha – 2 min., sekání).

59:00
    Vypadá to, že by Znojmo ještě rádo přidalo poslední tečku za dnešním zápasem. Uvidíme, zda Galuška odolá.

57:21
    Stehlíkův pokus minul zařízení a vyletěl podél mantinelu až ven ze třetiny. Znojmo musí založit novou akci.

55:22
    Orli právě vstřelili branku!
    Domácí proměňují početní výhodu po krásném křižném pasu na ADAMA HAVLÍKA, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou klec. Asistence: Michal Kvasnica a Jakub Köver.

55:04
    Tlak Znojma udržoval na uzdě skvělý Galuška, uklidnit se ho podařilo až při posunutí brankové konstrukce.

54:09
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Vacula – 2 min., podrážení).

52:09
    Hra se kouskuje, odpískán ofsajd.

49:55
    Znojmo má, co potřebuje, ale i tak by určitě rádo nějakou tu branku přidalo. Bude muset ovšem začít vhazováním ve vlastní třetině, protože se provinilo icingem.

Dnešní utkání sleduje 1000 (vyprodáno) diváků.

47:46
    Podobný gól jako o malý okamžik drive. Autorem branky je JAN RUDOVSKÝ, který z modré tvrdé vypálil a puk zaplul do sítě. Asistence: Jakub Köver a Dominik Tejnor.

46:59
    Znojmo si bere vedení zpátky! ADAM SEDLÁK dostal přihrávku na modrou a dělovkou nedal Galuškovi žádnou šanci. Asistence: Radim Matuš a Anthony Luciani.

45:54
    Znojmo je sice aktivnější, soupeř se ale celý zápas projevuje skvělou hrou z obrany.

45:01

44:10

43:01
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

42:10
    Vyloučení v týmu Aqotec Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., podrážení).

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 6. Podešva (Oščádal), 38. Podešva (Havlík, Tejnor), 47. Sedlák (Matuš, Luciani), 48. Rudovský (Köver, Tejnor), 56. Havlík (Kvasnica, Köver) – 10. Lehečka (Kafka), 13. Flok

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Pechek) – Stehlík, Stránský, Tejnor, Kališ, Šána, Sedlák – Svoboda O., Kvasnica, Köver, Havlík, Oščádal, Podešva, Matuš, Luciani, Rudovský, Svoboda T., Beránek
    HK Nový Jičín: Galuška (Šimonů) – Már, Holáň, Kleiner, Hruška, Váňa, Vacula, Krutil – Hilšer, Flok, Kafka, Lehečka, Pecha, Štefka, Bordowski, Poruba, Sluštík, Maliník

Rozhodčí: Antonín – Čelechovský, Zapletal

Diváci: 1000 (vyprodáno)