Pardubice – Vlašim 0:0 (zruš.) | Pohronie – L. Mikuláš 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Jablonec 3:1 (kon.)
Podbeskidzie – Opava 1:0 (kon.) | Sereď – Skalica 2:2 (kon.) | Mariupol – Liberec 1:3 (kon.)
Budafoki – Slovácko 1:1 (kon.) | Karviná – Třinec 0:0 (kon.) | Zabrze – Salzburg 0:0 (odl.)
Zlín – Líšeň 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 5:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:2 (3:0)
FC Hradec Králové
Sobota 09.01.2021, 15:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím a co nevidět u FORTUNA:LIGY se opět budu těšit, na shledanou. (16:54:09)

Je dobojováno. Plzeň v generálce na jarní část ligy poráží Hradec Králové 5:2. Již po prvním poločase vedla o tři branky a ve druhém poločase svůj náskok uhlídala. V chladném počasí se dokázali prosadit i hosté, z penalty Dvořák a nedlouho po něm hezkou střelou Novotný. Na domácí straně skóroval v prvním poločase Kaša, Ondrášek a Šulc. Pavel Šulc záhy ve druhém poločase přidal svou druhou a trefu a definitivu výsledku dal deset minut před koncem další navrátilec z hostování Lukáš Matějka.

90

89
    Hra opět na druhé straně, Plzeň rozehrála rohový kop, Novotný si hlavičku Hejdy z malého vápna pohlídal.

88
    Hosté jsou opět nastěhovaní u šestnáctky Plzně, pro přízemní centr si skočil brankář Staněk, který následně dlouhým výkopem rozehrává.

87
    Hosté místo střely zvolili centr do pokutového území, Staněk mohl zůstat v klidu, Votroci zakončit nedokázali.

86
    Hradečtí se nakonec až k pokutovému území Plzně dostali a díky nedovolenému zákroku mají možnost rozehrát volný přímý kop ze slušné vzdálenosti.

85
    Hradec plzeňské hráče do zakončení po rohu nepustil, sám mohl do rychlého brejku, leč jako první u míče ve středu pole byli plzeňští.

84
    Další plzeňská rána a obětavá hostující obrana projektil ztečovala na rohový kop.

82
    Tempo zápasu stále neustupuje a trenér Plzně stále tlačí své svěřence do zakončení.
    80. LUKÁŠ MATĚJKA - 5:2

80
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoria přispěchala s bleskovou odpovědí. Josef Koželuh sklepl dlouhý balon na LUKÁŠE MATĚJKU, ten přetlačil obránce a následně míč zasunul do opuštěné brány. Stejně jak Pavel Šulc, tak i Matějka se do Plzně vrátil z Českých Budějovic a svůj obnovený start okořenil gólem.
    79. FILIP NOVOTNÝ - 4:2

79
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Jan Záviška dostal přihrávku za obranu, zpětným balonem našel na hranici malého vápna FILIPA NOVOTNÉHO, který se trefil přesně k pravé tyči.

78
    Pavel Bucha našel v pokutovém území Lukáše Matějku, ten ovšem zamířil vedle brány.

77
    Dlouhý balon do pokutového území hosté odvrátili na další rohový kop, i když hosté obdrželi již čtyři branky, tak obrana nehraje vůbec špatně.

76
    Velká zima se projevuje i na fanoušcích, kteří spustili hlasité fandění za plotem.

75
    Před námi je poslední čtvrthodina hry, Plzeň nadále útočí a snaží se hostům zasadit nepopulárního "bůra".

74
    Plzeňští fotbalisté to s kombinací mírně přehnali, po nepřesné přihrávce budou hosté vhazovat.

Jakub Štěrba

Branky: 10. Kaša, 33. Ondrášek, 39. Šulc, 49. Šulc, 80. Matějka – 62. Dvořák, 79. Novotný

FC Viktoria Plzeň: Hruška (46. Staněk) – Kovařík, Brabec (C) (46. Hejda), Kaša, Limberský (46. Koželuh) – Kalvach, Šulc, Bucha – Mihálik, Ondrášek (63. Matějka), Kayamba (63. Hořava)
    Náhradníci: Staněk – Hejda, Hořava, Koželuh, Matějka

FC Hradec Králové: Ottmar (46. Mach) – Čech, Leibl, Král (46. Kosař), Urma (34. Novotný) – Kodeš (63. Doležal), Soukeník – Zaradny (46. Záviška), Dvořák (63. Samko), Vlkanova (63. Baďura) – Prekop (46. Vašulín)
    Náhradníci: Mach – Baďura, Doležal, Kosař, Novotný, Samko, Vašulín, Záviška

Rozhodčí: Hrubeš – Blažej, Flimmel

Diváci: hráno bez