Pardubice – Jablonec 0:0 (zruš.) | Sparta – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Ostrava – Líšeň 2:0 (kon.)
AC Sparta Praha
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 10.01.2021, 13:00 • Praha-Strahov • Přípravný zápas

Sparta nakonec v dvouhodinovém utkání nepotvrdila roli favorita a kvůli gólu Mateje Mršiće krátce před koncem prohrává s Českými Budějovicemi. Může za to i neproměněná penalta Libora Kozáka, kterého dobře vychytal Vojtěch Vorel.
    Václav Kotal poslal do hry v závěrečné třetině kombinovanou sestavu s pouze pěti hráči podzimního ligového kádru. Generálku tak na Strahově lépe zvládli fotbalisté Dynama. (15:33:06)

120

118
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jihočeši jsou překvapivě blíže vítězství. Holce překonal dvě minuty před vypršením hrací doby z rychlého brejku střelou na bližší tyč chorvatský záložník MATEJ MRŠIĆ.

116
    Na druhé straně pálí po zemi z velkého vápna těsně vedle Filip Souček.

115
    Zleva krásně centroval Novák a Havlova hlavička proletěla půl metru nad domácí bránou.

112
    Po rohovém kopu hlavičkuje Kozák mimo branku.

103
    Z rohu se Sparta neprosadila.

102
    Christian Frýdek zakončil po přihrávce Šilharta nadějnou akci. Následuje roh.

101
    Třetí třetina se přehoupla do druhé poloviny, skóre zůstává bezbrankové i po rychlé sparťanské akci po pravém křídle a Frýdkově prudké střele nad břevno.

95
    Po Novákově centru minul zařízení hostující Patrik Brandner.

91
    Žlutou kartu dostává Filip Souček (AC Sparta Praha).

90
    Po faulu na Nováka kopou „krátký roh“ Budějovičtí, ale rozehrávka míří do šířky a dozadu.

88
    Hanousek nadýchal přetažený centr na Gabriela, který vracel míč do ohně nepřesně.

87
    Domácí jsou stále na míči, ale Jihočeši je vytlačují na jejich polovinu hřiště. Brandner málem vypíchl Gabrielovu malou domů.

85
    Po sparťanském rohu pálil pod břevno mladý Šilhart, střela byla ještě lehce přizvednuta a výtečným zákrokem ji vyškrabuje brankář Vorel.

83
    Sparťanská akce končí v zámezí, odkopává se od budějovické brány.

81
    Mění se také sestava hostů, a to na třech postech: dohráli Čolić, Alvir a Jánošík, nově nastupují Němeček, Kousal a Bassey.