Chrudim – Svarog Teplice 3:0 (kon.) | Interobal Plzeň – České Budějovice 7:1 (kon.) | Česká Lípa – Olympik Mělník 4:6 (kon.)
SK Interobal Plzeň
7:1 (3:0)
Dynamo PCO České Budějovice
Pátek 05.02.2021, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň • 1. Futsal liga • 8. kolo

Děkujeme za pozornost, futsalu zdar. (21:18:48)

Kouč Kopecký asi nebude úplně spokojený se závěrem, kdy stejně jako v Teplicích, Plzeň v posledních minutách přišla o čisté konto. Interobal nechat jít třikrát hosty do samostatného úniku, ale Vahala podržel Interobal.

Plzeň splnila povinnost a porazila České Budějovice 7:1. Naladila se tak na pondělní šlágr s Chrudimí. O výsledku zápasu byla klíčová tříminutovka od předposlední minuty prvního poločasu do první minuty druhé půle, kdy Dynamo třikrát inkasovalo. Domácí odehráli tento zápas bez Tomáše Vnuka, který jej celý proseděl na lavičce a nedostal čtvrtou žlutou kartu v letošní sezoně. Bude tak k dispozici proti Chrudimi, kdy se Interobal pokusí o první výhru v klubové historii proti vítězi posledního soutěžního ročníku.

Akumované fauly ve druhém poločase 5:1

39:40
    Jenže Plzeň drží balón a vypadá to, že se už desítka kopat nebude.

39:04
    Tak dokonce Zdráhal vyrobil z pravé strany na Radoucha svůj druhý faul ve výhodě a to je faul číslo pět. Plzeň dohraje zápas pod hrozbou desítky!

38:44
    Rozběhnutého Hrbáče chytala domácí defenziva a Zdráhal jej fauloval zezadu rukama. Dynamo má výhodu.

38:08
    Třetí hostující sólo v krátkém sledu! Jasanský šel středem ve výhodě na Vahalu, ten zakročil na hraně vápna.

37:43
    Trenér Kopecký byl pořádně naštvaný, když viděl, že viděl, že hosté jdou pravou stranou do situace tři na dva. Benát to nakonec vzal na sebe, ale tentokráte na brankáře reprezentace nevyzrál. Vahala potom seřval své spoluhráče.
    36:36 BENÁT - 7:1

36:36
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Stejně jako v Teplicích se Plzeň inkasovaným gólem v závěru připravuje o čisté konto! PETR BENÁT byl najednou na levé straně sám před Vahalou, ten si napoprvé poradil, ale následně PETR BENÁT dorážel a Maur na čáře už nedokázal zachránit situaci. Asistence: Jakub Hric.

35:56
    I Maur dostane dnes prostor. A dokonce bude jedním z hráčů při powerplay Plzně.

35:36
    Pouzar se otočil kolem Seidlera na pravé straně při rozehrávce Dynama, asistent kapitána reprezentace držel duši hostujícího mužstva.

35:20
    Štrajt si připravil zakončení z levé strany, ale míč skončil vedle bližší tyče.

34:57
    Kozárova rozehrávka z levé strany na Buchtu nebyla přesná, aut bere Benát.

34:39
    Kozár rozehrál roh zleva na nalil na volej Buchtovi, ten pálil mimo branku.

33:48
    Sláma se omlouval Rickovi za zákrok z pravé strany. Faul to ale nebyl. Následně přišla ztráta Štrajta.

Vít Muzikář

Branky: 7. Zdráhal (Künstner), 19. Havel (Holý), 19. Seidler (Havel), 21. Zdráhal (Rick), 21. Kozár (Rick), 30. Seidler (Holý), 32. Rick (Zdráhal) – 37. Benát (J. Hric)

SK Interobal Plzeň: Vahala (Luhový) – Buchta, Havel, Holý, Seidler – Rick, Kozár, Vnuk, Maur, Štrajt, Künstner, Zdráhal, Rešetár (C).
    Dynamo PCO České Budějovice: Jasenský (21. Pícha) – Pouzar (C), Benát, Jasanský, J. Hric – Radouch, Pecka, Sláma, Hrbáč.

Rozhodčí: Lafek – Dragoun