Hvězda Praha – Chomutov 6:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 1:6 (kon.)
Třemošná – K. Vary 1:5 (kon.) | Technika Brno – Kobra 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 5:0 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Plzeň – PZ Kladno 15:0 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:0 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | Zlín – Vsetín 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Havířov 4:2 (kon.)
Motor ČB – Mountfield HK 2:6 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
Rytíři Kladno
Sobota 25.09.2021, 13:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Já se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek sobotního odpoledne. (14:57:01)

Je dohráno a domácí slaví výhru. Kladenští se ve třetí periodě mohli přiblížit ve skóre, ale nabídnutou početní převahu nevyužili. Bruslaři v 59. minutě přidali pátý gól a slaví na domácím ledě vítězství.

59:44
    Šestý gól Bruslařů mohl přidat Hradec, který se v oslabení zbavil hostujícího obránce a uháněl na Stránského. Gólman Rytířů předvedl další skvělý zákrok, neboť kotouč udržel před brankovou čarou.

59:04
    Hasman vyváží kotouč a osvobozuje domácí hokejisty.

58:37
    Holubův příklep vyráží Hora, Kladno pokračuje v kombinaci.

57:57
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Vochvest – 2 min., podrážení).

57:06
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pátý gól v síti Stránského. Při signalizované výhodě se Bruslaři dostali do útočného pásma, kde Král našel VOJTĚCHA STEKLÉHO, jenž se trefil k pravé tyči branky Rytířů. Asistence: Patrik Král, David Šindelář.

56:26
    Hora musel zasahovat proti nahození Mejtského.

55:25
    Bruslaři se dobrou minutu drží v útočném pásmu, ale Kladenští se zatím dobře brání a nepouštějí domácí tým do šancí.

53:53
    Od modré čáry nahazoval Kubíček, Stránský vyrazil puk do rohu kluziště.

53:20
    Na druhé straně musel do střehu také Hora, který vyrazil pokus Aschenbrennera.

52:53
    Po dlouhé době konečně střela. Z levé strany příklepem pálil Skok.

51:16
    Kladenským hráčům se poslední minuty vůbec nedaří rozehrávka a Bruslaři sbírají puky napříč celým útočným pásmem.

50:00
    Jsme v polovině třetího dějství, stav ze zatím neměnil.

47:54
    V posledních minutách je k vidění mnoho nepřesných přihrávek a střely také nepřibývají.

46:04
    Stránský schoval v lapačce pokus Hradce, neboť na něj dobře viděl.

45:21
    Zakázané uvolnění domácích.

44:33
    Rájek v bojuje v rohu o kotouč se Šachlem.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 22. Šachl (Gron), 30. Sypecký (Skok, Vítek), 34. Král (Vlasák, Kubíček), 36. Hurt (Hasman, Moyseyev), 58. Steklý (Král, Šindelář)

BK Mladá Boleslav: Hora (Vystrčil) – Skok, Sypecký, Vochvest "C", Hlinský, Kubíček, Vlasák – Šachl, Hasman "A", Hradec "A", Hurt, Steklý, Moyseyev, Král, Vítek, Gron, Šindelář, Lisler
    Rytíři Kladno: Stránský (Punda) – Svoboda, Šátek M., Šátek O., Novák, Pražák, Rájek "C" – Petřík, Mejtský "C", Černý, Holeček, Kut, Váňa, Aschenbrenner, Holub, Šíma

Rozhodčí: Labuta – Kajínek, Juránek