Přerov – Kometa Brno 3:8 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 0:4 (kon.) | Třemošná – Hvězda Praha 1:6 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 3:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 6:2 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 4:3 (po pr.)
Třinec – Poruba 4:2 (kon.) | Slavia – Jihlava 0:5 (kon.) | Tábor – Motor ČB 0:3 (kon.)
PZ Kladno – Chomutov 1:10 (kon.) | Zlín – Vítkovice 4:3 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kobra – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Havířov – Vsetín 2:5 (kon.)
HC Sparta Praha
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.10.2021, 16:15 • Tipsport Arena, Za Elektrárnou 419/1, 170 00 Praha 7-Bubeneč • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Viděli jsme zápas, kde nejprve Sparta byla v první třetině aktivnější, také svého soupeře přestřílela. Činil se hlavně brankář Matěcha, přesto se Pražanům podařilo dvakrát skórovat. Druhá třetina patřila spíše Dynamu, které zásluhou Tureny snížilo a zápas zdramatizovalo. Třetí třetina byla z obou stran bojovná, bylo vidět velké nasazení obou týmů. Pevnější nervy ovšem nakonec ukázala Sparta a z utkání si tak odnáší všechny 3 body. (18:22:22)

59:59
    Sparta právě vstřelila branku!
    Do odkryté branky Dynama se trefuje LUKÁŠ NOVÁK, dnešní drama je definitivně rozhodnuto. Asistence: Martin Vašíček.

59:32
    Žmola se do odkryté klece netrefuje, následně se hra odehrává v rohu kluziště.

59:10
    Zblokovaná střela hráče hostů.

58:48
    Zakázané uvolnění Dynama, brankář Matěcha se tak musí vrátit zpět do své branky.

58:00
    Dvořákův nástřel na teč byl neúspěšný, nikoho z Pardubických nenašel.

57:13
    Šmerda zaváží puk do útočného pásma, následně se zákrokem betonem prezentuje Kogler.

56:36
    Dynamo neúspěšně založilo další akci, puk skončil mimo hrací plochu.

55:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tadeáš Pražan – 2 min., krosček).

55:28
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Petr Poláček – 2 min., sekání).

55:13
    Stepanchuk našel v dobré pozici Nováka, ten však pardubickou svatyni vůbec netrefil.

54:48
    Fábryho s Křišťanem shodně vychytává Matěcha, následný protiútok Dynama končí ofsajdem.

54:11
    Žemlička se již řítil sám na Matěchu, akci ovšem zastavuje i přes údiv domácích pískaný ofsajd.

53:29
    Sparta zastavuje akci Dynama a sama rozjíždí tu svojí.

52:52
    Ofsajd zastavuje akci Sparty.

51:50
    Sparta si bere vedení zpět na svou stranu, po sérii dorážek puk do branky procedil RICHARD ŽEMLIČKA. Asistence: Tomáš Bartoň.

51:09
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Dominik Kučera předložil puk na modrou čáru DANIELU HOLCOVI, a ten se trefuje neomylně pod vyrážečku bezmocného Koglera. Asistence: Dominik Kučera.

Jakub Houžvička

Branky a nahrávky: 7. Fábry (Janský, Novák), 18. Skuratov (Žmola, Novák), 52. Žemlička (Bartoň), 60. Novák (Vašíček) – 31. Kučera, 52. Holec (Kučera)

HC Sparta Praha: Kogler – Hašek, Marton, Šeba, Bartoň (C), Byakov, Janský – Stepanchuk, Vašíček, Potoma, Žemlička, Novák, Fábry (A), Skuratov, Poláček, Křišťan, Žmola
    HC Dynamo Pardubice: Matěcha – Úlehla, Sopoušek, Šmerda, Oliva, Holec, Dvořák, Hemský – Hiemer, Jedlička, Lejdar, Pilař, Fiala (C), Pražan, Vrba (A), Kučera, Svoboda, Turena

Rozhodčí: Hacaperka – Štěpánek, Thuma