Vítkovice – Vsetín 0:2 (kon.) | Pardubice – Kobra 10:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:3 (kon.)
Havířov – Olomouc 1:2 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Třemošná 6:5 (kon.)
Motor ČB – Sparta 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Technika Brno 7:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 5:3 (kon.)
Poruba – Zlín 3:6 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 2:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 21.10.2021, 16:00 • MFH Ostrava • Extraliga dorostu • Skupina Východ

Dnešní utkání končí překvapivým výsledkem, hosté vítězí a odváží si tři body. První třetina byla vyrovnaná, pak ale byly Vítkovice lepším týmem, branku se jim však vstřelit nepodařilo. Vsetín ve 49. minutě vsítil krásný gól a při hře Vítkovic bez brankáře upravil na konečných 0:2. (18:04:10)

59:55
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Přes celé hřiště se do prázdné brány trefuje ŠIMON RIGO. Bez asistence.

59:49
    Oddechový čas pro hosty.

59:30
    Zedkovi se sice nepodařilo vyhodit kotouč z obranného pásma, nicméně Vítkovice nemají prostor na střelu.

58:59
    Vítkovice neudržely útočnou třetinu a musejí se vracet pro puk.

58:38
    Opět se bude vhazovat před hostujícím brankářem, když rozhodčí pískají zakázané uvolnění.

58:23
    Jen tak tak domácí udrželi útočnou třetinu, teď oba celky bojují za Konečného brankou o puk.

58:16
    Další zakázané uvolnění hostů.

57:58
    Vsetín poslal kotouč pouze na zakázané uvolnění.

57:40
    Vítkovice se vrátily před Konečného, z prostoru mezi kruhy střílel Vítek, Konečný ale ramenem vyráží.

56:48
    Na druhé straně vyrazil Smolka pokus Riga.

56:03
    Domácí doráželi ze všech stran, Konečný však stále bezchybný. Hostující gólman schytal nepříjemnou ránu nejspíš někam do nohy, a tak chvíli trvalo, než se zvedl z ledu, teď už je ale připraven a bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

55:56
    Zakázané uvolnění Vsetína.

55:15
    V souboji u mantinelu v útočném pásmu Vítkovic úspěšnější hosté, kteří dokázali projít až k vítkovické bráně, tam však zasáhla domácí obrana.