Příbram – Opava 2:0 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:1 (kon.)
FK Příbram
2:0 (1:0)
Slezský FC Opava
Sobota 16.10.2021, 15:30 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 11. kolo

Děkujeme Vám za pozornost. (18:10:31)

V souboji dvou ex-ligistů Na Litavce se z vítězství radovali fotbalisté Příbrami. Těm skvěle vyšel vstup do utkání, když už po čtyřech minutách otevřel skóre slovenský útočník ve službách Příbrami René Dedič.

Zajímavostí je, že právě v Opavě předtím působil. Pak přidali Slezané, kteří měli ve zbytku první půle herně navrch, jenže z množství závarů nevytěžili zhola nic. Po změně stran přidal druhý gól středočeského celku kapitán Pilík, jenž podtrhl výhru Příbrami v poměru 2:0.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:6.
    Střely mimo: 6:7.
    Rohy: 3:17.

90+4

90+4
    Středočeši ještě zůstali u míče, ale Antwi si s Didibou neporadil.

90+4
    Domácí gólman Šiman uvede míč do hry odkopem od své brány a víc už se asi nestane.

90+3
    Středočeši prchali do přečíslení tři na jednoho, Sus přiťukl míč střídajícímu Antwimu, s jeho technickou střelou doprostřed si ale bez problémů poradil Digaňa.

90+3
    Ani tento roh nepřinesl žádné nebezpečí pro Šimana. Ten okamžitě posílá své hráče dopředu.

90+2
    Po faulu domácích Kadlec rozehrál přímý kop, po kterém Kingue odvrátil míč do zámezí. Roh pro Slezany.

90+1
    Příbramští budou rozehrávat aut, ale Sus logicky nikam nespěchá.

90
    A je to tady: Rozhodčí Hrubeš nastaví ještě čtyři minuty.

90
    Hraje se hlavně ve středu hřiště, utkání už se zřejmě jen dohrává. Byť ještě samozřejmě rozhodčí něco nad rámec základních devadesáti minut nastaví.

89
    Ščudla rozehrál rohový kop na přední tyč, kam si naběhl Didiba a jeho akrobatickému zakončení mnoho nescházelo! Tohle byla solidní příležitost Slezanů.

88
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Daniel Procházka, přichází Emmanuel Antwi.

88
    Ščudla vysunul Rataje, před kterým míč upálil do zámezí Vilotić. Roh pro Slezany.