Liberec – Slavia 1:0 (kon.) | Karviná – Olomouc 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 2:0 (kon.)
Sparta – Pardubice 3:1 (kon.)
MFK Karviná
1:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc
Neděle 13.03.2022, 15:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

Z Karviné je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (16:57:47)

Olomouc se ziskem tří bodů udržela v první desítce s jednobodovou ztrátou na dvojici Mladá Boleslav, Hradec Králové. Karviná zůstává poslední s desetibodovou ztrátou na patnácté Pardubice.

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:15.

Fotbalisté ve druhém poločase nenavázali na představení z úvodní části. Rušivý fotbal skončil s poločasovou přestávkou. Druhou část odstartovala nevyužitá šance Papadopulose, ale o pár minut později už se domácí hráč radoval z vyrovnání. Remízový stav nevydržel dlouho, protože o vítězství Olomouce nakonec rozhodla krásná střela Navrátila zpoza šestnáctky. Od té chvíle jsme viděli po jedné šanci na každé straně, nejprve se zaskvěl Bajza proti ráně Navrátila, na druhé straně nevyužil prudkou nabídku Bartošáka Durosinmi. Olomouc se proto raduje z vítězství 2:1.

90+4

90+3
    Je konec, karvinskou snahu uzavřel Chvěja, který při pokusu o nákopu před branku trefil obránce Beneše do hrudi.

90+3
    Tak nakonec tady máme rohový kop, který na pravé straně vybojoval Chvěja. V pokutovém území je i brankář Bajza.

90+2
    Hanáci kontrolují hru a Karvinou nepouštějí do své šestnáctky.

90+1
    Hlavní rozhodčí prodlouží druhou půli minimálně o tři minuty.

90
    Průnik Zifčáka po levém kraji zastavil skluzem Kobouri, u míče jsou domácí.

90
    Hanáci se drží daleko od vlastní branky, když vybojovali rohový kop.

88
    Blíží se nám závěr druhé půle, ofenzivní akci Sigmy zastavil ofsajd.

86
    Poslední střídání trenéra Jílka. Ze hřiště odešli Daněk s Chytilem, na trávník naopak vyběhli Vaněček s Poulolem.

84
    Domácí trenér Páník udělal trojité střídání. Hřiště opustili Papadopulos, Zorvan a Ndiaye, místo nich přišli Chvěja, Holík a Qose.

84
    Mikušovi se nevydařil centr z pravé strany, totéž lze napsat o Túliovi z levé.
    82. Bartošák hledal před bránou Durosinmiho, který po kontaktu skončil na zemi

82
    Zajímavá šance Karviné! Túlio poslal míč za obranu na Bartošáka, ten vlétl levou stranou do pokutového území a prudkou přihrávkou na zadní tyč nabídl zakončení Durosinmimu, který projel ve skluzu za míčem.

81
    Zorvan našel na pravé straně Mikuše, ten zkusil vrátit míč svému spouhráči, ale po jeho nepovedené střele a odrazu od olomouckého hráče míč skončil v autu.

81
    Nákop Beneše téměř od středové čáry skončil u brankáře Bajzy. Ten zkusí rozehrát postupný útok Karviné.