Mladá Boleslav – Č. Budějovice 2:0 (kon.) | Jablonec – Zlín 1:1 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.)
Slavia – Pardubice 4:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 10.04.2022, 16:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 28. kolo

Ode mě je to vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou. (17:58:28)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:11.

Je dobojováno a Mladá Boleslav může oslavovat výhru 2:0. I ve druhém poločase jsme sledovali vyrovnanou partii. K vidění bylo minimum šancí, nicméně opět jsme se dočkali jedné branky. V 77. minutě vyslal Matějovský do úniku Douděru, jenž elegantně přeloboval Šípoše. Dynamo se v závěru zápasu snažilo s výsledkem něco udělat a pálilo ze všech pozic, nicméně na Šedu si dnes nikdo nepřišel.

90+3

90+2
    Nad rámec řádné hrací doby byly nastaveny dvě minuty.

90+1
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Ewerton, přichází Lukáš Mašek.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vojtěch Smrž, přichází Vojtěch Stránský.

90
    Mihálik si zabíhal za obranu na pas Čoliće, ale Šimek ho rychle zakřižoval a k balonu ho nepustil.

89
    Ten ale žádnou šanci nepřinesl, balon totiž odvrátil na přední tyči stojící Skalák.

88
    Hais sklepl míč pro Mihálika, jehož ránu z první zblokoval na roh Smrž.
    87. Obléhání ukončil Mihálik

87
    Dobrou práci odvedl Milan Škoda, jenž podržel balon na útočné polovině a poté roztáhl hru na Skaláka.

86
    Domácí se nyní už zatáhli a soustředí se výhradně na defenzivu. Dynamo se navíc přes jejich obranu nedokáže prosadit.

85
    Nyní musel Jan Šeda na zem, ale ani s přízemní střelou Hellebranda neměl větší problémy.

84
    Mihálik si připravil míč ke střele a poté vypálil. Šeda byl ale připravený a balon ztlumil ve svých rukavicích.

83
    Po centru van Burena zakončoval vytáhlý Michal Škoda, avšak jeho hlavičku zblokoval Karafiát.

82
    Do konce utkání zbývá zhruba deset minut a domácí drží dvoubrankové vedení. Podaří se Dynamu ještě vrátit do zápasu?