Jablonec – Slovácko 1:1 (kon.) | Plzeň – Karviná 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 1:0 (kon.)
Slavia – Ostrava 4:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
MFK Karviná
Neděle 22.08.2021, 16:00 • Doosan Arena, Plzeň • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (17:56:44)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:13.

Plzeň se tak dobře naladila na čtvrteční odvetu s CSKA Sofia. Červenomodří drží v poločase náskok dvou branek, věřme, že to v Bulharsku dotáhne do zdárného konce.

Je dobojováno. Plzeň vítězí popáté v sezóně, potřetí za sebou s čistým kontem a díky výhře 2:0 nad Karvinou se vrací do čela FORTULA:LIGY. V prvním poločase skóre otevřel z penalty Tomáš Chorý, definitivu výsledku pak dal ve druhé půli stoper Kaša, který hlavou trefil centr Dominika Janoška.

90+3

90+3
    V poslední minutě utkání to hosté ještě jednou zkusili, ale díky špatné přihrávce za polovinou hřiště, se nedostali vůbec k ničemu.
    90+2. Poslední šanci utkání měl Papadopulos, zmar hostů ale neprotrhl.

90+2
    Z pravé strany hosté poslali hezký centr do vápna, k hlavičce se dostal Michal Papadopulos, jehož hlavičku k levé tyči si ale pohlídal Hruška. Karviná se zřejmě dnes nedočká ani čestného úspěchu.

90+1
    Míč od kopaček Ba Louy letěl na malé vápno, tam domácí zakončit nedokázali.

90+1
    Ve druhém poločase se nastaví tři minuty.

90
    Adriel Ba Loua byl faulován poblíž rohového praporku, Plzeň má k dispozici zkrácený roh.

90
    Karviná nemá potřebný klid v koncovce, nějaké vzrušení před brankou Hrušky teď bylo, ale Slezané nedokáží nadějnou kombinaci přesně zakončit.

89
    Filip Kaša dlouhým balonem našel Beauguela, jenomže tomu hosté dokázali odkopnout balon.

88
    Juráskův přetažený centr, do akce musel brankář Hruška, který pomohl svému týmu včasným výběhem. Poté byl na polovině hřiště faulován Pavel Bucha.

87
    Přechodová fáze Karviné tentokrát byla strašně pomalá a Michal Papadopulos to posléze jen podtrhl. Z pravé strany vyslal hostující kapitán hodně nepřesnou ránu.

86
    Jhon Mosquera vybojoval pro svůj tým u postranní čáry autové vhazování.

85
    Chyba v hostující rozehrávce. K míči se dostal dostal Pavel Šulc, jenomže ten v nejméně vhodnou dobu podklouzl.

84
    Hostující Svoboda si dokázal zpracoval míč ve vápně, jenomže pak se marně tlačil do zakončení, obrana Plzně opět pozorná.

83
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Milan Havel, přichází Radim Řezník.