Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – FC Košice 2:1 (kon.) | Zbuzany – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.) | Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.)
Teplice – Bohemians 1905 2:3 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.)
Olomouc – Sereď 2:1 (kon.) | Ostrava – Třinec 2:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
4:2 (0:0, 1:0, 2:2, 1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 03.07.2021, 10:00 • Tréninkový areál v Luční ulici, Plzeň • Přípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního dne se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (12:29:56)

Viktoria Plzeň nyní odjíždí do Rakouska na soustředění, kde ji čekají další tři utkání. I z těchto zápasů vám samozřejmě nabídneme onlajnový přenost.

Je dobojováno. Viktoria Plzeň poráží ve třetím přátelském zápase před novou sezónou třetiligové Domažlice v poměru 4:2. V prvním poločase se dokázal po pasu Kopice prosadit Jean-David Beaguel, na jeho zásah navázal druhý útočník Tomáš Chorý, který proměnil dvě penalty. Poslední branku Viktorie vstřelit Lukáš Matějka. Za Domažlice pálily David Limberský, který rovněž proměnil pokutový kop, a Petr Mužík, který se trefil krásně z voleje.
    120. Viktoria vyhrála i ve třetím přípravném utkání, Domažlice porazila 4:2.

120

120
    Petr Došlý míč ovšem poslal jen do zdi, v dnešním zápase už se nic nestane.

120
    V poslední minutě fauloval Kayamba Daniela Černého, poslední šanci tak budou mít Domažlice.

119
    Nicméně míč se ke Kayambovi vrátil a jeho přízemní centr jen prolétl celým malým vápnem. V ochozech to jen zahučelo.

119
    Pachlopník chtěl vyslat do úniku Joela Kayambu, ten ač má rychlé nohy, u míče jako první nebyl.

118
    František Dvořák měl další slibnou šanci, tentokrát s míčem sprintoval po levé straně a jeho křižná rána skončila vedle pravé tyče.

117
    Jhon Mosquera rozehrál rohový kop na první tyč, tu měly Domažlice pohlídanou.

116
    Plzeň opět kroužila kolem vápna, míče se ovšem ujal Daniel Černý, ten balon odkopl daleko od své branky.

115
    Při následném rohu si zakřičel domácí brankář a míč ukryl ve výskoku do svých rukavic.

115
    Daniel Černý poslal skvělý centr na Františka Dvořáka, jenž hlavou jen těsně minu domácí svatyni.

114
    Kayamba u rohového praporku fauloval Karla Jahna, Domažlice mají k dispozici zkrácený roh.

113
    Na hranici pokutového území si připravil míč ke střele Tomáš Chorý, jeho slabá střela ale nenadělala brankáři velké starosti.

112
    Další šance Plzně. Jhon Mosquera poslal míč do vápna z levé strany, na malém vápně míč trefil Chorý s Matějkou pouze do míst, kde byl připravený brankář Růžička.

111
    ŠImon Gabriel poslal míč do kopaček Františka Dvořáka a on něj šel míč do zámezí. Staněk následně dlouhým výkopem hledal své spoluhráče.

110
    Balon směřoval do prostoru, kde byli dva hráči Jiskry, jenomže ti si ve výskoku spíše překáželi a balon šel vysoko nad branku.

Jakub Štěrba

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Jiskra Domažlice. Více informací zde.

Branky: 38. Beauguel, 67. Chorý, 76. Chorý, 103. Matějka – 71. Limberský, 82. Mužík

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Staněk – Havel, Kaša, Pernica (C), Falta – Bucha, Kalvach (7. Ndiaye), Čermák – Ba Loua, Beauguel, Kopic
    2. poločas: Staněk – Kayamba, Gabriel, Hybš, Koželuh – Hlavatý, Ndiaye (74. Káčer), Matějka – Pachlopník, Chorý, Mosquera

TJ Jiskra Domažlice: Brych (91. Růžička) – Mlynařík, Bauer (61. Jahn), Limberský (100. Pavlík), Rychnovský (109. Došlý) – Uzlík (73. Teršl) – Holík, Mužík (83. Kuhajda), Pavlík (83. Brabec), Došlý (73. V. Černý) – Dvořák (61. D. Černý)
    Náhradníci: Růžička – D. Černý, V. Černý, Brabec, Teršl, Kuhajda, Jahn, Nedvěd, Velfl, Suchý

Rozhodčí: Švagr – Duda, Špindlerová