Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň 2:0 (kon.) | Opava – L. Mikuláš 2:1 (kon.)
Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.) | Zlín – Prostějov 2:2 (kon.)
Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.)
Tychy – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.) | Rosice – Vyškov 2:1 (kon.)
Pardubice – Trenčín 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | St. Pölten – Bohemians 1905 1:0 (kon.)
Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
1:3 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 10.07.2021, 11:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:52:38)

Je konec. České Budějovice v přípravném zápase porazily druholigovou Vlašim 3:1. V první půli jsme byli svědky celkem vyrovnané hry, ve které ale vstřelil jedinou branku hostující hráč Mršić. Ve druhé části zápasu bylo Dynamo jednoznačně lepším týmem, což nejprve potvrdil v 53. minutě Škoda a v 60. minutě Čavoš. Ke konci zápasu se hra opět srovnala a Vlašim se nakonec dočkala alespoň jednoho gólu, který vstřelil v 89. minutě Zlatohlávek.

90
    89. Tomáš ZLATOHLÁVEK - 1:3

89
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Tak přece jenom se domácí celek dočkal a snižuje na 1:3! Nejprve přišel pas na levou stranu, odkud domácí hráč z první poslal do šance TOMÁŠE ZLATOHLÁVKA a ten zakončil přízemně k pravé tyči.

88
    Znovu se domácí dostali ke střele, která ale skončila jen vedle brány.

87
    Vlašim předvedla celkem dobrou útočnou akci, ale po přízemním centru z levé strany přišlo zakončení, které minulo svatyni Vorla.

87
    Českobudějovický hráč se obtočil s míčem uvnitř vápna soupeře, ale následně zakončil jen vedle brány.

86
    Po krátké přestávce to ale vypadá, že brankář Vojtěch Vorel bude moct pokračovat v utkání i nadále.

84
    Hostující brankář byl dohrán soupeřem a nevypadá zrovna dvakrát dobře. Na hrací plochu již spěchají lékaři.

82
    Lukáš Zukal raději posunul míč ke svému brankáři, který jej následně odkopl do bezpečí.

80
    Tentokrát už musel zasahovat hostující brankář Vorel, neboť přišla nebezpečná střela ze strany Vlašimi.

78
    Václav Svoboda byl zfaulován uprostřed hrací plochy, ale nakonec se po pár desítkách vteřin sám zvednul a bude moct pokračovat bez ošetření.

77
    Lukáš Havel se po následném rohovém kopu Dynama snažil dostat ke hlavičce, což se mu povedlo, ale tu zamířil jen vedle brány.

76
    Další nebezpečná šance ze strany Dynama, když se českobudějovický hráč uvolnil uvnitř šestnáctky, ale následně napálil pouze domácího gólmana.

75
    České Budějovice zkouší různé signály, kterou se samozřejmě do nové sezóny budou hodit a dnes si to také mohou dovolit.

74
    Znovu se domácí mužstvo ocitlo pod tlakem na své polovině a ve druhém poločase je spíše sparring partnerem.