Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (kon.) | Kladno – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 2:5 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
2:1 (0:0, 2:0, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 29.10.2021, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga • 19. kolo

Zápas devatenáctého kola, alespoň zde v Ostravar aréně už zná svého vítěze. Vítkovičtí dnešní výhrou natáhli svou vítěznou šňůru na tři zápasy a připisují si do tabulky tři body. Zlínští sice ve třetí třetině střelecky zabrali, snížili na rozdíl jediné branky a vítkovické dokonce přestříleli, ale ani to jim k výhře nebo případnému prodloužení nepomohlo. Hostující fanoušci se tak musejí smířit s další prohrou.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a užijte si nadcházející víkend, pokud jej nemáte pracovní. Já se budu těšit brzy opět na počtenou. (20:19:11)

59:57
    Zlínští v pásmu, ale vítkovičtí se rychle vracejí před svou branku.

59:52
    Ještě jednou to zkouší Kalus, ale míjí.

59:43
    Krenželok s Kalusem se propracovali k brance, ale nejsou přesní.

59:18
    Domácí posílají puk směrem k opuštěné brance hostů, Flynn ale ale rychlejší.

59:00
    Kotouč je zašlápnut v rohu u vítkovické branky, sudí vyčkávají.

58:47
    Huf zůstává na střídačce.

58:47
    Oddechový čas pro hosty.

58:44
    Kotouč za domácí brankou, Berani střídají.

58:13
    Honejsek se dostal k puku a mířil do pásma, ještě před útočnou modrou ho o puk obral Hruška.

58:06
    Vítkovice to s rychlostí přehnali, je jim odpískán ofsajd.

57:57
    Hosté znovu špatně vystřídali, dvouminutový trest za hráčskou lavici odpyká Kubiš.

57:57
    Závěr třetí části se nám kouskuje, bude se znovu vylučovat, ale až po komerční přestávce.

57:32
    Vítkovickým se nepodařilo vyzrát na hostujícího gólmana, Zbořil se může zapojit do hry.

56:24
    Puk je tečovaný vysoko do ochranné sítě.

56:10
    Vítkovičtí se propracovali do pásma a usazují se v něm.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 30. A. Solovjov (Marosz, J. Hruška), 34. Svačina (Illéš) – 47. Hejcman (Vopelka)

HC Vítkovice Ridera: Stezka (Dolejš) – A. Solovjov, R. Polák (C), Galvinš, Gewiese, P. Koch, Jakub Stehlík, L. Kovář – M. Kalus, Dej, R. Bondra – Svačina, J. Hruška (A), Illéš – Lednický, Marosz, Fridrich – Bernovský, L. Krenželok (A), J. Krejsa.
    Berani Zlín: Huf (Kašík) – Suhrada, O. Němec (A), Žižka, Ferenc, Mamčics, Trška, M. Novotný – T. Mikúš, Hejcman, Vopelka – Köhler (A), Honejsek, R. Veselý – Kubiš (C), Karafiát, O. Flynn – A. Zbořil, P. Sedláček, Sebera.

Rozhodčí: Pešina, Pilný – Lhotský, Svoboda

Diváci: 3 318