Třinec – Sparta 4:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 2:1 (kon.) | Kladno – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 2:5 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 29.10.2021, 18:00 • enteria arena • Tipsport extraliga • 19. kolo

Páteční hokejový večer v enteria areně měl vše, co si divák od hokeje může přát. Vyrovnaný zápas ve fantastické kulise plný šancí na obou stranách. Po spravedlivé remíze v základní hrací době nakonec rozhodl o pardubickém bodu navíc Patrik Poulíček.

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek pátečního večera. (20:38:06)

60:08 Patrik POULÍČEK - 3:2

60:08
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je po zápase! Hned po osmi vteřinách prodloužení PATRIK POULÍČEK dostal přihrávku od Matěje Blümela a jel úplně sám proti Klimešovi. Pohotovou střelou jej překonal a Pardubice tak získávají bod navíc.
    Asistence: Matěj Blümel, Milan Klouček

60:01

Místní ledaři ještě před začátkem prodloužení musí upravit nedostatek na ledové ploše.

Strhující zápas mezi Dynamem a Kometou 60 minut nerozhodlo. Pardubice ve třetí třetině vyrovnaly na 2:2, následně měly oba týmy několik velkých šancí ke skórování, ale žádná z nich se neujala. Utkání tak po základní hrací době končí zřejmě zaslouženou remízou a týmy budou v nastavení bojovat o bod navíc.

60:00

Utkání přihlíží 9892 diváků, kteří vytváří vynikající atmosféru.

59:57
    Camara objel branku a snažil se zasunout puk za Klimeše. To se i díky brněnským obráncům nepovedlo a Klimeš přikryl.

59:20
    Dynamo si v poslední minutě třetí třetiny ještě vytvořilo velký tlak v útočném pásmu, ale k nebezpečným střelám se nedostalo.

Vyrovnávací gól z hole Roberta Říčky byl jeho stým v extraligové kariéře.

56:54
    Střílená přihrávka trefila Daniela Rákose, který tak málem překonal Kloučka. Puk skončil těsně vedle.

55:15
    O pár vteřin později se na druhé straně dostali do velké šance útočníci Komety, ale Klouček střelu z mezikruží vyrazil.

54:50
    Matěj Blümel dostal perfektní přihrávku, bleskově nabral rychlost a ujel sám na Klimeše. Jeho blafák ale gólem neskončil.

53:50
    Dynamo pokračuje v aktivní hře a vytváří si tlak v útočném pásmu.
    53:17 Robert ŘÍČKA - 2:2

53:17
    Zdálo se, že si domácí v přesilovce ani nevytvoří tlak. Nakonec je vše jinak. ROBERT ŘÍČKA dostal přihrávku do ideální pozice a po přípravě zamířil naprosto přesně do rohu Klimešovy branky.
    Asistence: Adam Musil

51:49
    Camara byl nedovoleně zastaven Kučeříkem a Dynamo si zahraje přesilovou hru.

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 39. Košťálek (R. Kousal, Poulíček), 54. Říčka (A. Musil), 61. Poulíček (Blümel, Klouček) – 10. L. Horký (Rákos, Kučeřík), 24. Rákos

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Frodl) – J. Mikuš, Nakládal (C), D. Robertson, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, J. Zdráhal – R. Kousal, Poulíček (A), Blümel – Říčka, A. Musil, Cienciala – Paulovič, O. Roman, Camara – Hecl, O. Rohlík, Koffer.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Tomek) – Ďaloga, R. Holland, Kučeřík, Roth, Gulaši (A), D. Mikyska, Fajmon – Kollár, Krištof, P. Mueller (A) – Zaťovič (C), Rákos, L. Horký – M. Haščák, R. Pavlík, Mallet – Magee, Kusko, Malý.

Rozhodčí: Hodek, Šindel – Kajínek, Rampír