Třinec – Kladno 2:0 (kon.) | K. Vary – Zlín 4:1 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Motor ČB – Pardubice 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:1 (3:1 po s.n.)
Banes Motor České Budějovice
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 05.11.2021, 17:30 • Budvar aréna, České Budějovice • Tipsport extraliga • 22. kolo

Utkání je minulostí. V poslední třetině přišli Jihočeši o své vedení 2:1 a Pardubičtí dokázali během 55 sekund vstřelit dva góly a vítězí 3:2. Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:59:04)

58:21
    Hosté vyhodili puk, který si rukou zkrotil puk, bohužel pro domácí už byl puk ve středním pásmu.

57:56
    Gulaš poslal šikovný pas na Pecha, ten ale při svém pokusu zlomil hůl.

57:28
    Domácí riskují. Jaroslav Modrý odvolává z brány Hrachovinu.

57:28
    České Budějovice si berou oddechový čas.

57:28
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Filip Koffer – 2 min., držení).

56:37
    Motor teď hrozil před bránou Pardubic, ale Klouček žádnou práci neměl.

55:25
    Domácí Gulaš z prostoru mezi kruhy střílel, ale pouze do hrudi Kloučka.

54:26
    5/5.

53:42
    Motoru se ale přesilovka vůbec nedaří. Stále se nedostali ke střele.

52:39
    Domácím po ztrátě puku ale ihned přichází o pobyt v útočném pásmu.

52:26
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Lukáš Anděl – 2 min., držení).

51:03
    Jihočeši po ošklivé minutě, kdy dostali dvě branky, opět útočí a tlačí se za vyrovnáním. Jedna z jejich šancí teď ale končí až v ochranné síti.
    49:42 Matěj BLÜMEL - 2:3

49:42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice se poprvé v utkání dostávají do vedení. Po zmatku v obranném pásmu Motoru se prosazuje MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Robert Říčka a David Cienciala.
    48:47 Lukáš ANDĚL - 2:2

48:47
    Pardubičtí srovnávají! LUKÁŠ ANDĚL střílel od modré a je vyrovnáno. Asistence: Patrik Poulíček a Ondřej Roman.

48:33
    Abdulovi se po budějovickém nahození nepodařilo včas vyjet z útočného pásma, a protože se kotouče dotkl, píská se ofsajd.

Pavel Mádl

Branky a nahrávky: 28. Abdul (Valský), 40. Vondrka (Gulaš, L. Pech) – 39. R. Kousal (A. Musil, Nakládal), 49. Anděl (Poulíček, O. Roman), 50. Blümel (Říčka, Cienciala)

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Bindulis, Percy, Piskáček (A), Vráblík, Štich, Bučko, M. Jandus – Holec, L. Pech (A), Gulaš (C) – T. Šoustal, M. Hanzl, Karabáček – Vondrka, J. Novotný, M. Beránek – Abdul, D. Voženílek, Valský.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Frodl) – J. Mikuš, Nakládal (C), D. Robertson, Košťálek, J. Kolář (A), Hrádek, O. Vála – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, A. Musil, Camara – Říčka, O. Roman, Cienciala – Koffer, Anděl, O. Rohlík.

Rozhodčí: Jeřábek, Sýkora – Lederer, Rožánek

Diváci: 6 005