Pardubice – Liberec 2:3 (po pr.) | Motor ČB – K. Vary 2:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 23.11.2021, 17:20 • Enteria arena, Pardubice • Tipsport extraliga • 25. kolo

Bílí Tygři Liberec nakonec uloupili v Pardubicích také bod navíc a odjedou odsud naprosto spokojeni. Dynamo sice ještě deset vteřin před koncem základní hrací doby vedlo, nakonec se ale musí spokojit pouze s bodem. Atraktivní prodloužení plné šancí na obou stranách rozhodl Tomáš Filippi. Liberec zvítězil v Pardubicích 2:3 v prodloužení.

Přeji vám hezký zbytek večera. (19:58:46)

64:38 Tomáš FILIPPI - 2:3

64:38
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po zmatku v pardubické obraně se dostal k puku Rosandić, přihrál TOMÁŠI FILIPPIMU, který bez přípravy trefil přesně pod horní tyč.
    Asistence: Mislav Rosandić

63:59
    Další střelu vyslal na libereckou branku Blümel, ale ani jeho tvrdý pokusgolem neskončil.

63:56
    Rohlík v situaci 2 na 1 krásně našel Marka Hecla, ale ten ani napodruhé v prodloužení Kváču neprostřelil.

63:42
    Rosandić dostal puk mezi dva obránce, ale Frodla nepřekonal.

62:07
    Hecl ujížděl na Kváču úplně sám! Zkusil bekhendový blafák, ale Kváča jeho záměr vystihl.

61:20
    Klapka se proháčkoval až ke střele, sražený puk ale skončil až v ochranné síti.

60:40
    Zachar nabral velkou rychlost a přes celé hřiště dojel až do útočného pásma, kde se zatím liberečtí drží.

60:01

Pardubice se ve třetí třetině dostaly díky využité přesilovce do vedení. Už to vypadalo, že zápas pro ně skončí tříbodovým ziskem, ale liberečtí dokázali sedm vteřin před koncem zápas vyrovnat. Týmy si tak po šedesáti minutách nejspíše spravedlivě rozdělí po bodu. O ten druhý se začne bojovat za malou chvíli.

60:00
    59:53 Dávid GRÍGER - 2:2

59:53
    Bílí Tygři srovnávají sedm vteřin před koncem! Před Frodlem se vytvořila velká skrumáž, ve které se nejlépe zorientoval DÁVID GRÍGER.
    Asistence: Jakub Klepiš

59:00
    Kváča odjíždí na střídačku, Liberec to zkusí v šesti!

58:19
    Liberec je v plném počtu. Ordoš si určitě oddechl, protože Dynamo sehrálo skvělou přesilovku, celé dvě minuty mělo tlak v útočném pásmu a vytvořilo si několik šancí.

56:56
    Poulíček našel před brankou úplně volného Hecla, kterého skvěle vychytal Kváča.

56:19
    Nepříjemnost pro Liberec. Po dalším faulu v útočném pásmu je vyloučen Jan Ordoš.

Jakub Cimburek

Branky a nahrávky: 36. A. Musil (R. Kousal), 44. Hecl (Paulovič, J. Mikuš) – 7. Ordoš (Filippi, M. Rosandić), 60. Gríger (Klepiš), 65. Filippi (M. Rosandić)

HC Dynamo Pardubice: Frodl (Klouček) – J. Mikuš, Nakládal (C), O. Vála, Košťálek, D. Robertson, J. Kolář (A), Hrádek – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – R. Kousal, A. Musil, Hecl – Říčka, T. Urban, Cienciala – Koffer, Anděl, O. Rohlík.
    Trenér: Richard Král

Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – M. Rosandić, Kolmann, M. Ivan, Melancon, Derner, Štibingr – Ordoš, Filippi (A), Gríger – A. Najman, Klepiš, M. Zachar – J. Vlach, P. Jelínek (C), Jiruš – A. Dlouhý, J. Šír, Klapka.
    Trenér: Patrik Augusta

Rozhodčí: Jeřábek, Hradil – Lederer, Rožánek