Zlín – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (3:2 po s.n.)
Pardubice – Vítkovice 2:3 (1:3 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 3:2 (2:1 po s.n.) | Kladno – Litvínov 3:2 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
3:4 (0:1, 2:3, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 26.12.2021, 16:00Tipsport extraliga • 35. kolo

Z města automobilů je to vše. Děkuji za pozornost. (18:26:59)

Ač Boleslav soupeře výrazně přestřílela, nestačilo to na výhru. Z té se radují Bílí Tygři, kteří si ve druhé třetině vypracovali rozhodující dvojbrankové vedení, Bruslaři stačili v mohutné ofenzívě ve třetí třetině snížit jen na rozdíl jediného gólu. Domácí si vybrali i pořádný kopec smůly, kdy nedokázali dostat za Kváčova záda spoustu vyložených šancí. Tři body tedy putují na sever a Bílý Tygři se dostávají bodově do kontaktu s Bruslařským klubem. Co tato prohra znamená pro Boleslav bude záležet, jestli uspějí či neuspějí Brno proti Třinci a Vítkovice proti Pardubicím, které mohou Boleslav nyní přeskočit.

Hráči utkání:
    Ondřej Najman (MBL)
    Jroslav Vlach (LIB)

59:58
    K puku se v mezikruží dostal Ševc, jenže měl možnost pálit do napůl odkryté brány, ale přestřelil!

59:15
    Boleslavi se nedaří dostat se do útoku. Skvěle to teď hraje Liberec takticky.

58:39
    Krošelj stále v bráně, a ještě že tak, neboť se hosté zmocnili puku a vyslali nahození na bránu.

57:53

57:50
    Souhra Boleslavi končí na Kantnerovi, jenž napálil kotouč do betonu Kváči.