Poruba 2011 – Jihlava 4:2 (kon.) | Přerov – Kadaň 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Šumperk 3:2 (3:2 po s.n.)
Litoměřice – Kolín 5:4 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Sokolov – Havířov 2:3 (po pr.)
Třebíč – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 0:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:3 (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 18.09.2021, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 3. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:30:29)

Je dobojováno. Zápas nakonec dospěl do prodloužení a už to vypadalo, že dojde i na samostatné nájezdy. Osmatřicet vteřin před koncem nastavené hrací doby ale rozhodl Vlastimil Dostálek o tom, že dva body získají hráči Havířova, domácí celek, ač sahal po třech bodech, nakonec získal pouze jeden.

64:22 Vlastimil DOSTÁLEK - 2:3

64:22
    Havířov právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Bonusový bod navíc poputuje do Havířova. V prostoru mezi kruhy se napřáhl ke střele VLASTIMIL DOSTÁLEK a nedal Cichoňovi vůbec žádnou šanci – 2:3. Odmítl tak v poslední minutě prodloužení samostatné nájezdy. Asistence: Antonín Pechanec.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:02
    Od vlastní branky zakládali akci hosté, zblízka zakončoval Ondřej Damašek, ale s jeho střelou si poradil Oldřich Cichoň.

61:47
    Domácí opět zahrozili před brankou hostů, kde střílel opět Jaromír Kverka, ale jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.

60:24
    Jaromír Kverka si sjel do střelecké pozice mezi kruhy, jeho jedovka však končí mimo tři tyče.

60:01

60:00

59:40
    Hosté se dostali na kotouč a vyhodili ho až před Oldřicha Cichoně, šetří tak cenné vteřiny z oslabení.

59:19
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Marek Štipčák – 2 min., podrážení).

58:29
    Petr Vodička ztratil puk na modré čáře a rychle se domácí vraceli zpět do obrany, neboť do rychlé akce mířili hosté z Havířova.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Zatím to vypadá, že zápas pomalu spěje do prodloužení. Oba celky jsou opatrné a nechtějí udělat chybu.

55:40
    Po nebezpečné střele hostů pak před Štipčákem zakončoval Jan Novák, ale trefil jen beton hostujícího brankáře. Nicméně Sokolovští stále drží puk a útočí.

54:17
    Radek Pořízek vyslal z levého kruhu nebezpečnou střelu, kterou pokryl Marek Štipčák a nechal hru raději zastavit. Vhazuje se po jeho pravé ruce.

52:50
    Další pobyt hostů v domácím teritoriu a střela Davida Pastora skončila jen vedle levé tyče Cichoňovy branky.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Tomi (Jurčík), 9. Jiskra (Jurčík, Tomi) – 13. J. Doktor, 46. Hudeček (Mrowiec), 65. Dostálek (Pechanec)

HC Baník Sokolov: Cichoň (A. Beran) – J. Novák, A. Rulík, Strejček, Vodička, Kadeřávek, Klikorka, Kulhánek – Pořízek, Kverka (A), Vracovský – Tomi, Jiskra, Jurčík (A) – M. Sloboda, T. Rohan (C), Šik – Šmerha, Hašek, T. Jandus.
    AZ Havířov: Štipčák (Kořének) – Valenta, Kočí, Mrowiec, Chroboček, Lytvynov, T. Pastor, M. Hlaváč – J. Doktor, Hudeček (A), Dostálek – L. Bednář, Pechanec, D. Pastor – Mrva, Maruna (C), Kabelka – Damašek, Krupa.

Rozhodčí: Ondráček, Kvetoň – Kokrment, Juránek