Havířov – Prostějov 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (kon.) | Jihlava – Přerov 3:1 (kon.)
Vsetín – Poruba 2011 6:0 (kon.) | Frýdek-M. – Sokolov 1:4 (kon.) | Kolín – Slavia 4:3 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Kadaň – Vrchlabí 2:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
HC ZUBR Přerov
Středa 22.09.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance liga • 4. kolo

Dukla v druhém domácím zápase poráží tým z Přerova 3:1. V zápase se již v 7. minutě prosadil Jakub Illéš. V poslední třetině ještě upravil skóre František Hrdinka, který sebral Žukovovi nulu.

Přeji hezký zbytek večera. (19:52:17)

59:38
    Dukla vyhazuje puk do středního pásma.

59:02
    Čachotského střela do prázdné brány byla zblokována hokejkou hostujícího obránce.

58:46
    Přerov zkouší hru v šesti.

58:31
    Fronk pomáhá DUkle osvobodit se. Ke střele se dostal Harkabus, ale lapačka Postavy úřadovala.

57:39
    Dukla se dostala do přečíslení, kterého ale nevyužila a raději se snaží bránit.

57:08
    Další střela Přerova konči v lapačce Žukova.

56:55
    Süss znovu prověřuje Žukova, který měl se střelou problémy.

56:39
    Dukla se sice osvobodila, ale jen za cenu zakázaného uvolnění.

56:16
    Dvořák znovu prověřuje Žukova, který puk vyráží.

55:20
    Přerov vyhazuje puk až za bránu.

54:20
    Dukla se po buly dostává k puku a vyhazuje puk. Přerov se snaží dostat do útočného pásma.
    53:50 František HRDINKA - 3:1

53:50
    Přerov právě vstřelil branku!
    Před bránou Žukovovi zakrývali hráči výhled. Toho využil Kubeš, který přihrál k pravému kruhu, kde přesně stál FRANTIŠEK HRDINKA, který tvrdou střelou propálil Žukova.

53:30
    Brož se pokusil prověřit Postavu. Jeho střelu vyrazil před sebe.

52:40
    Judova střela skončila za bránou.

51:50
    Zpoza brány se puk snažil vyhodit Eliáš, ale jeho pokus nevyšel a k puku se dostal Přerov.

50:37
    Dvořákovu perdu Žukov opět kryje a drží si stále čisté konto.

Natálie Poláčková

Branky a nahrávky: 7. Illéš (T. Harkabus, Fronk), 11. Čachotský (Lichanec), 19. F. Seman (Čachotský, Kauppila) – 54. Hrdinka (Kubeš, Hrabal)

HC Dukla Jihlava: Žukov (Wolf) – Dundáček, Mareš, Eliáš, Niko, Bilčík, Kauppila, Kowalczyk – T. Harkabus (A), Fronk, Illéš – Čachotský (C), Lichanec, Helt – T. Havránek, M. Zadražil, Houška – F. Seman, Juda, Vítězslav Brož.
    HC ZUBR Přerov: Petrásek (21. Postava) – Gazda, Hrabal, Kubeš, Hrdinka, Krisl (C), Seemann, R. Černý, Gréč – T. Doležal (A), Pšurný (A), Süss – Jan Svoboda, M. Kratochvil, Tadeáš Král – Matěj Svoboda, F. Dvořák, M. Novák – Fencl.

Rozhodčí: Wagner, Jechoutek – Měkýš, Kučera