Jihlava – Prostějov 1:4 (kon.) | Vsetín – Sokolov 3:1 (kon.) | Šumperk – Havířov 2:1 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 1:2 (4:5 po s.n.) | Přerov – Slavia 5:3 (kon.)
Vrchlabí – Litoměřice 1:3 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
LHK Jestřábi Prostějov
Pondělí 11.10.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance liga • 10. kolo

Souboj o třetí místo končí lépe pro hosty z Prostějova. Jestřábi hráli aktivněji než Jihlava. Hned z kraje třetiny se prosadil Tomáš Jiránek. Druhý gól Prostějova přidal Petr Beránek. V druhé třetině měla Jihlava přesilovku 5 na 3, kterou však nevyužila. Ve třetí třetiny se za hosty trefil Jan Rudovský a David Vala. Jihlava zkoušela hru bez brankáře, ale při té se Dukle nepodařilo dát gól. První gól Jihlavy zařídil Petere Lichanec, ale to už bylo pozdě na obrat zápasu.

Přeji hezký zbytek večera. (20:00:40)

59:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Ján Niko – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Josef Zajíc – 2 min., hrubost).

59:42
    Jihlava se ještě snaží snížit skóre zápasu.
    58:33 Peter LICHANEC - 1:4

58:33
    Dukla právě vstřelila branku!
    Peter Lichanec si vzal puk a prokličkoval mezi prostějovskými hráči. Ještě přihrál Illéšovi, který mu puk vrátil a PETER LICHANEC trefuje přesně. Asistence: Jakub Illéš.

57:36
    Do branky se opět vrací Maksim Žukov.
    56:59 David VALA - 0:4

56:59
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Tomáš Jiránek obral o puk jednoho z jihlavských. Přihrál DAVIDU VALOVI, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou klec Jihlavy. Asistence: Tomáš Jiránek.

56:48

56:37
    Závar před brankou Bláhy. Nikdo z jihlavských se nedokázal včas zorientovat a dorazit puk do branky.

55:59
    Juda poslal přihrávku Lichancovi, který z bezprostřední blízkosti nedostal puk za záda skvěle chytajícího Bláhy.

55:09
    Harkabus promáchl a puk se dostal do středního pásma, kde se ho ujal hráč Prostějova. Tuto akci přerušil ofsajd Prostějova.

54:48
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Patrik Husák – 2 min., podrážení).

54:45
    Lichanec vyhrál buly přímo na Helta, který poslal puk před branku, kde mohl jeden z jihlavských dorážet.

54:25
    Prostějov vyhazuje na zakázané uvolnění. Jihlava poslala na led čerstvou šestici hráčů.

54:18
    Havránek při střele zlomil hokejku.

53:51
    Prostějov se osvobozuje vyhozením na zakázané uvolnění.

Andrea Nováková

Branky a nahrávky: 59. Lichanec (Illéš) – 1. Jiránek, 17. P. Beránek (Štefka, M. Švec), 47. Rudovský (Klimíček, T. Jáchym), 57. Vala (Jiránek)

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, A. Dvořák, Niko, Kauppila, Eliáš, Kowalczyk – T. Harkabus, F. Seman, T. Havránek – Lichanec, Skořepa, Illéš – Helt, M. Zadražil, Fronk – Houška, M. Juda, Vítězslav Brož.
    LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (M. Altrichter) – Zajíc, Motloch, Husák, Klimíček, Babka, Vala – Jiránek, T. Jáchym, Rudovský – Martin Novák, J. Kloz, Mrázek – P. Beránek, Štefka, M. Švec – Dubský, T. Koblížek, Š. Jelínek.

Rozhodčí: Jaroš, Micka – Polák, Roischel.