Poruba 2011 – Vrchlabí 4:5 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 4:5 (1:3 po s.n.) | Kadaň – Třebíč 0:5 (kont.)
Šumperk – Sokolov 3:5 (kon.) | Kolín – Prostějov 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 4:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:5 (kon.)
po s.n. (1:3)
VHK ROBE Vsetín
4:5 (1:1, 0:1, 3:2 - 0:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 27.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 24. kolo

Je za námi dnešní zápas. Ve třetí třetině se Na Lapači udála přestřelka. V poslední části zápasu padlo pět branek. Do vedení šli domácí, poté hosté, nakonec se skóre zastavilo za stavu 4:4. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak šel zápas do nájezdů, ve kterém byli úspěšnější hosté a vítězství vystřelil Stadionu Lukáš Válek.

Ode mě je to pro dnešek vše a přeji vám hezký zbytek večera. (19:35:22)

Lukáš VÁLEK - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je LUKÁŠ VÁLEK.

4. série
    1:3
    Březina nepřekonal Krále.

4. série
    1:3
    Kracíkovi kotouč utekl. ale nakonec se prosazuje.

0:2
    Válek si přehodil Málka a Stadion vede 2:0.

1. série
    0:1
    Robovi to z levého křídla mezi betony nevyšlo.

1. série
    0:1
    Procházka se prosadil střelou z kruhu na bližší tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení je za námi. I přes dvě gólovky branka nepadla a o zápasu zhruba za 3 až 4 minity budou rozhodovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Právo k poslední střele budou mít hosté.

64:51
    Jícha ujel a snažil se ohrozit Málka bekhendem.

64:44
    Jerofejevs od modré čáry, Král kotouč má pod kontrolou.

64:28
    Berger jede po mantinelu dopředu.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 5. R. Půček, 46. D. Březina (Klímek, Berger), 51. Rob (Hořanský, Pitule), 53. Berger (Klímek, J. Jenáček) – 12. J. Holý (R. Přikryl, Sihvonen), 21. R. Přikryl (Válek), 52. M. Kadlec (Kracík, Malát), 59. Martin Procházka (Kracík, R. Přikryl), rozh. náj. Válek