Poruba 2011 – Vrchlabí 4:5 (po pr.) | Vsetín – Litoměřice 4:5 (1:3 po s.n.) | Kadaň – Třebíč 0:5 (kont.)
Šumperk – Sokolov 3:5 (kon.) | Kolín – Prostějov 4:2 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 4:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 4:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:5 (1:2, 3:1, 0:2)
HC Slavia Praha
Sobota 27.11.2021, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Chance liga • 24. kolo

Dnešní utkání je u konce. Dukla nedokázala udržet vedení z druhé třetiny. Slavia se trefila v průběhu třetiny třikrát, nejprve se prosadil Šteiner a necelé dvě minuty před koncem rozhodl zápas Kern. Dukla v závěru zkoušela hru bez brankáře, v posledních deseti vteřinách hrála dokonce 6 na 3, jenže gól už vstřelit nedokázala. Slavia si tak odváží tři body za výhru 4:5. S diváky se loučím a přeji příjemný zbytek sobotního večera. (20:04:38)

59:51
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (David Šteiner – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

59:31
    Oddechový čas pro domácí.

59:31
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Daniel Krejčí – 2 min., podrážení).

59:20
    Jihlava zkouší hru v šesti.
    58:34 Jan KERN - 4:5

58:34
    Slavia právě vstřelila branku!
    Chyba Dukly v obraně končí gólem Slavie. Obranná dvojice se zajímala pouze o jednoho z útočníků Pražanů, a tak se k volnému puku dostal JAN KERN a dělovkou překonal brankáře Zhukova.

56:49
    Pokus Vracovského končí pouze v ochranné síti.

56:25
    Illéš zpracovával puk hokejkou příliš vysoko, je odpískána hra vysokou holí. Následuje vhazování u Zhukova.

55:50
    Lichanec se pokoušel dorážet přihrávku u pravé tyčky, neúspěšně.

55:31
    Brožova prudká rána od modré končí po teči v ochranné síti.

55:22
    Houškův pokus odhazuje Málek hokejkou až na zakázané uvolnění.

55:06
    S Kowalczykovou střelou od modré si Málek v pohodě poradil.

54:26
    Rozehrávka ve středním pásmu se domácím nepovedla, je odpískáno zakázané uvolnění.

54:14
    Vhazování se bude opakovat, Jihlava dostává upozornění.

54:14
    Nyní je zakázané uvolnění odpískáno Slavii, vhazuje se u Málka.

53:56
    Zakázané uvolnění Jihlavy.

53:09
    Málek musel vyjet za svou branku hrát puk, hosté ovšem byli na situaci včas připraveni a nedopustili žádné drama.

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 4. Fronk (T. Havránek), 27. M. Juda (Cachnín), 36. Kowalczyk (T. Harkabus, Cachnín), 37. Houška (Berčík) – 8. Vlček (Veber), 17. Žejdl, 39. Šteiner (Jaroslav Brož, T. Pšenička), 49. Šteiner, 59. Kern

HC Dukla Jihlava: Žukov (Maláč) – Bilčík (A), Zeleňák, L. Mareš, Eliáš, Kowalczyk, Niko, Kabelka – T. Havránek, Lichanec, Fronk – F. Seman, Skořepa (C), Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus, Houška, Berčík.
    Trenér: Viktor Ujčík

HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Daniel Krejčí, Veber, T. Duda, Zelingr, Hejda, Mikuláš Hovorka, R. Havel – Poletín (C), P. Machač, V. Bílek – Vlček, Žejdl, Kern – Jaroslav Brož, T. Pšenička, Šteiner – D. Petrov, J. Doležal (A), Vracovský.
    Trenér: Jiří Veber

Rozhodčí: Valenta, Hucl, Měkýš, Polák