Havířov – Benátky n/J 2:4 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 4:3 (4:3 po s.n.)
Ústí n/L – Kolín 2:3 (po pr.) | Prostějov – Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kadaň 5:0 (kont.)
Slavia – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Přerov 5:0 (kon.)
HC Slavia Praha
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Středa 01.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden • Chance liga • 25. kolo

Dnešní utkání tedy končí vítězstvím Vsetína v poměru 2:1. Třetí třetina přinesla obrat a krom toho také několik krásných akcí. V 42. minutě se prosadil Berger a ve 45. minutě rozvlnil síť Ondřej Smetana. Pro dnešní zápas by to ode mě bylo vše, děkuji vám za sledování a přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:20:41)

59:59
    Bohužel ani v šesti to domácím nevyšlo.

59:19
    Domácí to zkouší v šesti!

58:30
    Luboš Rob v parádní pozici vystřelil z vrcholu pravého kruhu, jeho pokus ovšem kryje Roman Málek.

58:12
    Málek právě vykryl dvě po sobě jdoucí střely z hokejek hostů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:44
    Domácí hrají ve čtyřech.

56:43
    Hostům se naskytuje na čtrnáct sekund možnost přesilovky 5 na 3.

56:30
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Václav Veber – 2 min., sekání).

55:51
    Domácí se teď překvapivě zdrželi na půl minuty v útočném pásmu.

55:15
    Po náporu hostů slávisté vyhazují.

54:44
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jan Kern – 2 min., hákování).

Dnešní utkání sleduje na Zimním stadionu Eden 812 diváků.

54:18
    Vsetín vyhazuje na zakázané uvolnění.

53:33
    Střelou z otočky Kucharczyk právě prověřil Málka.

52:50
    Krásnou stahovačku předvedl Jaroslav Brož, který se dostal až před bránu. Jeho pokus opět blokuje Jakub Málek.

51:51
    Hráči z Valašska zamáčkli domácí do obraného pásma, těm se nakonec přeci jen podařilo vyhodit.