Havířov – Šumperk 1:4 (kon.) | Třebíč – Poruba 2011 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 5:0 (kont.)
Prostějov – Jihlava 5:6 (kon.) | Sokolov – Vsetín 1:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 08.12.2021, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga • 27. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočetnou příště! (20:02:03)

V Třebíči máme dohráno, tři body dle očekávání zůstávají doma! Horácká Slavia ve třetí třetině zlomila kousající Porubu, poslala do její sítě dvě branky a vrátila se zpět na čelo prvoligové tabulky. Marodkou zdecimovaný ostravský tým dnes v KHNP Aréně předvedl bojovný výkon a se svými soky po většinu utkání držel krok, na vítězství ale nedosáhl.

59:50
    Horácká Slavia drží puk u své branky a dopředu se nežene, utkání pomalu ale jistě končí.

59:10
    Běží poslední minuta utkání, Třebíč drží hru před Brízgalou a odkrajuje poslední zbytky hrací doby.

58:45
    Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují, u modré čáry nyní s pukem operuje Poizl.

57:54
    Zákrok Petra Stloukala (POR) byl nakonec posouzen jen jako podrážení, hosté utkání dohrají ve čtyřech.

57:54
    Radim Ferda po křídle mířil do útoku, jenže ve středním pásmu ho zastavil jeden z protihráčů a z mého úhlu pohledu se zdálo, že šlo o faul kolenem! Následovala drobná výměna názorů mezi hned několika hráči u porubské střídačky, za tu se však nejspíš vylučovat nebude.

57:32
    Nyní už ale hostující svatyně zeje prázdnotou, Dočekal jí ze středního pásma netrefil!

57:14
    Adam Brízgala se po konci timeoutu vrátil do brankoviště, hra v šesti se zatím ještě nekoná.

57:09
    Oddechový čas pro hosty.

56:51
    Sklenářův padáček zpoza modré čáry zaletěl přímo do nastražené rukavice připraveného brankáře Poruby.

56:22
    Réway dojel vyhozenou pryž na kruhu a rychle se jí pokusil rozehrát do útoku, což se mu ale nepodařilo. Někdo z domácích puk znovu poslal k Brízgalovi.

Dnešní utkání sleduje 541 diváků.

55:42
    Pryž se po rychlém protiútoku Poruby hřeje v rukavici připraveného Mičána, máme tu komerční pauzu.

55:16
    Michálek zpoza modré nahodil puk na Brízgalu, kterému po betonu sjel za brankoviště.

54:47
    Po zakázaném uvolnění třebíčských hráčů uvidíme vhazování těsně vedle branky Jana Mičána.
    54:04 Daniel POIZL - 3:1

54:04
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Třebíč se s tím tentokrát nemazala a svou třetí přesilovku v závěrečné třetině přetavila v gól! Bittner z ostrého úhlu našel krátkou přihrávkou u vzdálenější tyče nikým nehlídaného DANIELA POIZLA, který ranou z voleje z posledních sil rozvlnil síť hostující branky – 3:1! Asistence: Ladislav Bittner, Michal Vodný.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 5. Krliš (D. Sklenář, Nedvídek), 45. D. Sklenář (Nedvídek, Hunkes), 55. Poizl (L. Bittner, Vodný) – 10. Jenyš (Gřeš, M. Houdek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Jekel) – Mlčák, Hunkes, L. Forman, M. Furch, Poizl, Tureček, Zukal – Dočekal, L. Bittner (C), Střondala – Krliš, Nedvídek, D. Sklenář – M. Zabloudil, Vodný (A), Gajarský – Křehlík, D. Michálek, Ferda (A).
    Trenér: Kamil Pokorný.

HC RT TORAX Poruba 2011: Brízgala (Muštukovs) – Szathmáry, Žovinec, T. Voráček, M. Houdek, Michal Barinka (C) – Stloukal, Réway, Korkiakoski – Guman, R. Toman, Brodek – Jenyš, Kanko (A), Gřeš.
    Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Jaroš, Jechoutek – Zídek, Komínek.