Benátky n/J – Šumperk 5:1 (kon.) | Havířov – Jihlava 5:6 (kon.) | Třebíč – Vrchlabí 3:4 (0:2 po s.n.)
Frýdek-M. – Kadaň 5:0 (kont.) | Prostějov – Poruba 2011 2:1 (kon.) | Sokolov – Přerov 1:3 (kon.)
AZ Havířov
5:6 (0:1, 4:2, 1:3)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 20.12.2021, 17:30Chance liga • 29. kolo

Třetí třetina přinesla obrat Jihlavy. Nejprve se sice prosadili domácí, ale Dukla potom dokázala zápas otočit a v jedenáctigólovém utkání bere 3 body. AZet třetí třetinu katastrofálně nezvládl a bohužel opět doma nevyhrál. (19:54:07)

59:55
    Bednářovo nahození tečoval Dostálek těsně mimo!

59:50
    Vhazovat se bude po pravé ruce Černého. Poslední šance srovnat.

Dukla právě vstřelila branku!
    Druhá lajna Jihlavy si dlouho přihrávala puk v útočné třetině až z toho byla krásná přihrávka na TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který měl úlohu jednoduchou. Asistence: Vlastimil Bilčík a Josef Skořepa.

56:16
    Sporný zákrok na modré nakonec faulem jihlavských nekončí a je z toho pouze ofsajd.

55:07
    AZet ubránil 1:51 minut dlouho trvající přesilovku Jihlavy 5 na 3 a už vyráží do útoku.

54:52
    Další dlouhá kombinace Dukly. Zakončil ji Fronk pouze do obránce od kterého šel puk do ochranné sítě.

54:19
    Helt v dobré pozici míjí bránu!

54:06
    Dolejš podržel svůj tým! Fronk střílel z jedné po křížné přihrávce, ale gólman Havířova jeho střelu chytil betonem

53:44
    Dukla dlouho kombinovala proti třem bránícím hráčům, ale byla z toho pouze slabá střela Harkabuse.

53:00
    Jihlava vyhrála vhazování, ale obránce AZetu puk vypíchl.

Oddechový čas pro hosty.

52:57
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Jan Hudeček – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu). Školácká chyba Hudečka, který vystřelil puk až do ochranné sítě za Černým

Jakub Piskoř

Branky a nahrávky: 22. L. Bednář (Pechanec), 23. Pechanec (J. Doktor, Chroboček), 35. Dostálek (Hudeček, J. Doktor), 40. Š. Kratochvil (J. Doktor), 41. Dostálek (J. Doktor, Chroboček) – 3. Kachyňa (Houška, Zeleňák), 25. T. Harkabus (Houška, Kachyňa), 32. Skořepa (Helt, Čachotský), 47. T. Havránek (Kowalczyk, Valenta), 52. Skořepa (Kowalczyk, Fronk), 58. Čachotský (Bilčík, Skořepa)

AZ Havířov: Dolejš (Štipčák) – T. Pastor, M. Hlaváč, Kadeřávek, Chroboček, Marcel Kunc, Lytvynov, Korím – J. Doktor, Hudeček (A), Dostálek – Maruna (C), Pechanec, L. Bednář – Š. Kratochvil, Paś, Severa – Křemen, Damašek, Krupa.
    Trenér: Tomáš Potěšil

HC Dukla Jihlava: Žukov (41. A. Černý) – L. Mareš, Kachyňa, Kowalczyk, Valenta, Eliáš, Bilčík, Zeleňák – Helt, M. Zadražil, Fronk – Čachotský (A), Skořepa (C), Illéš – Cachnín, M. Juda, Vítězslav Brož – T. Harkabus (A), Houška, T. Havránek.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Přemysl Skopal, Filip Vrba, Petr Maštalíř, Roman Zídek