Kladno – Zlín 1:3 (kon.) | Mountfield HK – HC Litvínov 1:0 (kon.) | Pardubice – Chomutov 2:3 (po pr.)
Sparta – Kometa Brno 8:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 6:2 (kon.) | Liberec – Slavia 7:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:2 (4:1, 0:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 18.09.2021, 16:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

Hokejisté si nyní podávají ruce a loučí se. Ze ŠKOENERGO arény je to pro dnešek vše, přeji dobrý večer. (18:11:56)

Divoký zápas plný gólů, ve finále také poměrně dost vyloučení a jedné bitky je u konce. Domácí Bruslaři ho ovládli jasně 6:2. Jihlava může litovat mnoha neproměněných šancí.

59:27

58:22
    Z pravého kruhu vystřelil Patrik Čermák, brankář puk vyrazil.

58:08
    Domácí jsou ve čtyřech.

57:53
    Dukla má tlak v pásmu, ale zatím si spíš přihrává a málo střílí.

57:27
    Oddechový čas pro hosty.

57:27
    Dvě minuty tak Dukla bude hrát pět na tři.

57:27
    Opět se vylučuje. Po faulu domácích na Jonáše Jungwirtha dostal dvě minuty Jan Hašlar (MBL).

56:39
    Domácí vyhodili puk, mezitím se na led vrátili hráči, kteří byli vyloučeni ještě před bitkou.

56:22
    V pravém kruhu se napřáhl Patrik Čermák, proti němuž ale parádně zasáhl Marek Stuchlík a přerušil hru.

56:05
    Přímo během hry se do sebe pustili Petr Šíma (MBL), který dostal dvě minuty za hrubost a dvě minuty za držení hole a Michal Kerber (JIH), který dostal jen dvě minuty za hrubost. Šíma nejprve poslal Kerbera v pěstním souboji poměrně rychle k zemi, poté ale inkasoval několik pěstí i Šíma od Kerbera. Následně se oba hráči pohádali ještě na trestných lavicích.

55:15
    Domácí mají puk na svých hokejkách, jsou s ním v útočném pásmu.

54:42
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Dvě minuty dostal také Sebastian Jasečko (MBL).

54:36
    Další vyloučení na straně hostů. Michalu Brošovi, trenérovi Jihlavy se to sice nelíbí a u hlavního rozhodčího Petra Laciny výrazně protestuje, ale Lacina přesto vykázal Davida Straku (JIH) na dvě minuty za napadení.

52:23
    Jihlavě se daří v posledních minutách poměrně dobře bránit obranné pásmo, Bruslaři se tak už nedostávají do tolika šancí.

51:28

51:01
    Středočeši se opět vraceli pro puk, čas z jejich přesilovky se krátí.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 2. Brouček (Křepelka), 3. Závora (Brouček, Vacík), 14. Snášel (Šíma), 17. Hašlar (Vacík, Závora), 42. Brouček, 49. Šíma (Závora) – 6. Čermák (Báťa), 44. Menšík (Rauš)

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Krinwald) – T. Moravec, Němec, Vacík (A), Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko – Simon, Závora (C), Polák, Snášel, Brouček, Broš, Hruška, Hašlar, Šíma, Plíšek
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Kerber, Sapík (C), Zeman, Vovsík, Matějíček, Šabatka – Báťa, Melenovský, Jungwirth, Menšík (A), Pavelec, Rauš, Čermák, Straka, Bulík, Nevšímal, Doležal

Rozhodčí: Lacina – Hynek, Ganger