Třinec – Liberec 7:3 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 7:6 (4:3 po s.n.) | Zlín – Olomouc 4:2 (kon.)
Jihlava – Plzeň 2:4 (kon.) | Kladno – Mountfield HK 0:6 (kon.) | HC Litvínov – Salzburg 7:0 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (kon.) | Sparta – Pardubice 4:3 (kon.) | Havířov – Mladá Boleslav 3:2 (3:0 po s.n.)
Slavia – K. Vary 3:4 (kon.)
HC Sparta Praha
4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.10.2021, 13:00 • Tipsport arena, Praha 7–Bubeneč • DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

Dohráno! Sparta zvládla náročnou bitvu s Pardubicemi a dvěma brankami ve třetí třetině si zajistila další bodový zisk! Dynamo jede domů s prázdnou. (15:07:49)

57:57

55:57
    Komplikace pro Dynamo, čtyři minuty před koncem je za sekání vykázán Pavol Štetka (PCE).

53:46
    Oddechový čas pro domácí.

46:04
    Současně se vylučuje. Filip Ducháč (SPA) je trestán za napadení, František Formánek (PCE) za krosček.

44:08
    Sparta právě vstřelila branku!
    A Holešovičtí bleskově otáčí skóre, posedmé v aktuální sezóně se prosazuje JOSEF SLAVÍČEK – 4:3! Asistence: Jakub Zembol.

41:58
    Tuhá bitva v Tipsport areně zuří dál, JAN KRUPIČKA na začátku poslední části přidává další zápletku – 3:3! Asistence: Lukáš Kalný.

40:01

40:00

24:50
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jenže hosté se následně prosazují a znovu si berou náskok zpět na svou stranu! Třetí gól hostujícího týmu vstřelil VÍT KAŠTÁNEK – 2:3! Asistence: Daniel Herčík, Robin Kaplan.

23:29
    Sparťané se prosazují jen krátce po začátku vlastního oslabení, recept na Borovičku našel MAXIM KUBÁNEK! Asistence: Filip Ducháč.

23:12
    Jan Krupička (SPA) je vyloučen za podrážení, povede se Dynamu přesilovku znovu přetavit v gól?

20:01

20:00

19:45
    Ale pozor, Východočeši tentokrát početní výhodou nepohrdli a patnáct sekund před koncem jdou do vedení! Autorem druhé branky hostů je ROBIN KAPLAN – 1:2! Asistence: Daniel Herčík, Kale Costa.

19:21
    Michal Vitouch (SPA) jde ven za nedovolené bránění, domácí třetinu dohrají ve čtyřech.

17:59

15:59
    Přesilovku si nyní vyzkouší také Sparta, za sekání na trestnou lavici míří Martin Kubíček (PCE).

Vojtěch Martinek

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 6. Zembol (Theimer), 24. Kubánek (Ducháč), 42. Krupička (Kalný), 45. Slavíček (Zembol) – 10. Štetka (Lichtag), 20. Kaplan (Herčík, Costa), 25. Kaštánek (Herčík, Kaplan)

HC Sparta Praha: Krbeček (Hrabal) – Tomov, Šindelek, David, Červenka, Ducháč (C), Chvátal, Port – Senčák, Kubánek, Krupička, Kalný, Slavíček (A), Bareš, Vágner, Theimer, Vitouch, Zembol.
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček (A), Nedelka, Chabada, Koudelka, Kaštánek – Štetka, Pavlata, Burda, Lichtag (C), Pavlík, Costa, Herčík, Paleček, Novotoný, Kaplan, Formánek.

Rozhodčí: Jaroš – Hradil, Šimánek.