Olomouc – Slavia 4:2 (kon.) | Motor ČB – Zlín 2:4 (kon.) | Třinec – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Havířov – Chomutov 7:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:2 (2:1 po s.n.) | Plzeň – Kladno 7:0 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 8:4 (kon.) | Salzburg – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 1:3 (kon.)
K. Vary – Sparta 2:3 (po pr.)
HC Olomouc
4:2 (2:2, 1:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Sobota 23.10.2021, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • 13. kolo

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. U dalších zápasů mládežnických kategorií na shledanou! (14:21:21)

Je konec! Olomouc si po vyrovnané bitvě s pražskou Slávií připisuje cenné vítězství, čímž ukončila sérii čtyř proher v řadě. V třetí třetině jsme žádnou větší akci neviděli. Jediný gól padl po střele Daniela Ministra do prázdné.

59:38
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl– 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Strnad – 2 min., hrubost). U střídaček došlo k šarvátce, rozhodčí posílají na trestnou lavici hráče obou týmů.

58:41
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Daniel MINISTR perfektně vystihnul přihrávku hostů a po sprintu na druhou stranu kluziště skóroval do prázdné brány.

58:26
    Oba týmy jsou v plném počtu.

57:51
    Pražané by si potřebovali vzít oddechový čas, ale ten si již vypotřebovali v první třetině.

57:19
    Slavia odvolala brankáře a hraje v pěti.

56:25
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kučera – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Koblížek – 2 min., krosček).

56:10
    Hofmann se nadvakrát pokusil překonat olomouckého brankáře, ten byl ale vždy na správném místě.

55:22
    Hraje se nahoru-dolů, rozhodčí už dlouho nepřerušili hru.

53:53
    Slavie se stále nemůže přes napadající hráče dostat do obranného pásma Olomouce.

53:03
    Tvrdou střela Poledny od modré vyrazil brankář hostů vyrážečkou.

52:00
    Slavii nezbývá na otočení stavu utkání mnoho času, proto se snaží častěji dostat do útoku, zatím se jí to ale moc nedaří.

51:16
    Strnadova kličkovaná na modré vyústila až ke střele, kterou olomoucká obrana tyčovala do ochranné sítě.

50:49
    Slavie se opět provinila zakázaným uvolněním.

50:20
    Slavie teď bojuje v rohu útočné třetiny o puk, úspěšnější jsou ale hráči Olomouce.

50:09

50:05
    Zakázané uvolnění týmu HC Slavia Praha.

Michal Jonáš

Branky a nahrávky: 5. Tarnoczy (Matašovský), 17. Ministr (Kočí), 22. Tomajko (Zapletal, Kučera), 59. Ministr – 11. Tichý (Labuzík, Kluch), 11. Strnad

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Panáček, Stratil, Poledna – Tichý, Ministr, Kučera – Tomajko (C), Zapletal, Fasner – Matašovský, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy, Ruda
    HC Slavia Praha: Pittr (Volevecký) – Krdlička, Stejskal, Němeček (A), Špinka, Kluch, Klatt, Brotánek – Štrombach, Strnad, Matuška – Míšek, Koblížek, Borodenko – Hofmann, Labuzík (C), Tichý – Kvasnička

Rozhodčí: Jiří Škach – Henrich Kráľ, Tomáš Bezděk