Úterý 07.09.2021, 17:00 • Most • MOL Cup • 2. kolo

Dnešní utkání sledovalo 990 diváků.

90
    Konec zápasu. (18:52:04)

86
    Baník Most se snaží něco vymyslet ke konci utkání a drží míč podstatně častěji, ovšem stále má na kontě za celý zápas jen jedinou střelu na bránu Šimana.

83
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš: ze hřiště odchází Vaněk, přichází Vlach.
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš: ze hřiště odchází Hlaváček, přichází Jansa.

80
    Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby a Příbram hájí jednobrankové vedení. Nyní se nám ovšem na trávníku dost přiostřilo a sudí Ulrich vytahuje jednu žlutou kartu za druhou.

80
    Žlutou kartu dostává Jakub Šiman (1.FK Příbram).

77
    Žlutou kartu dostává Michal Nguyen (FK Baník Most – Souš).

77
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Procházka, přichází Petrák.
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Zorvan, přichází Hájek.

73
    Žlutou kartu dostává Tomáš Pilík (1.FK Příbram).

69
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Cmiljanovič, přichází Mezera.

67
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš: ze hřiště odchází Prokop, přichází Jurkovič.
    Úvodní branka René Dediče.

62
    Příbram právě vstřelila branku!
    Hosté využívají svůj velký tlak ve druhé půli a pátá střela na bránu už končí v síti domácích! Autorem branky je RENÉ DEDIČ!

60
    Příbram zatím vede převážně v držení míče, které kryje ve dvou třetinách první hodiny utkání. Střely na bránu hovoří pro hosty v poměru 2:1.

59
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš: ze hřiště odchází Nobst, přichází Petržílka.
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš: ze hřiště odchází Čonka, přichází Novický.