SHC Maloměřice – Nové Veselí 21:30 (kon.) | Dukla – Královo Pole 25:25 (kon.) | Lovosice – Karviná 27:22 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
27:22 (14:10)
HCB Karviná
Sobota 13.11.2021, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 10. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (18:56:36)

Lovci Lovosice – HCB Karviná 27:22 (14:10)
    Nejvíce branek: Trkovský 13, Kylíšek 4, Malý 3 – Skalický 5/2, V. Patzel 4, Solák 4. Rozhodčí: Hájek, Kozler. Sedmimetrové hody: 3/1 – 4/3. Vyloučení: 5:2. ČK: Holubec, D. Zourek – Fulnek.

Ačkoli měly Lovosice oproti jiným utkáním dobrý vstup do druhého poločasu, povedlo se Karviné dostat několikrát na dostřel 3 branek. Víc už jí ale obrana Lovosic nedovolila, ačkoli si ve druhé třicetiminutovce vysloužil červenou kartu Karel Holubec, který tak mohl do hlediště přisednout k již vyloučenému Danielovi Zourkovi. Ve chvíli, kdy skóroval Patrik Fulnek, skončil zápas předčasně i pro něj (52. minuta). Střelecky jasně při chuti byl Jaroslav Trkovský, který vstřelil bezmála polovinu branek svého celku a byl hlavním strůjcem první porážky Karviné. Lovci si díky tomuto vítězství zapisují do tabulky velmi důležité 2 body, zatímco Karviná poprvé v sezóně odchází z palubovky bez bodu.

Konec zápasu. (27:22)
    60
    Růža ještě kosmeticky upravuje skóre v závěru zápasu. (27:22)

60
    Trkovský se pokoušel o nahazovačku pro Kupu, ten ale zachytil míč až na zemi, v brankovišti. (27:21)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (27:21)
    59
    Minutu a půl před koncem dnešního utkání vstřelil Jan Sobol svou třetí branku v utkání. Podařilo se mu tak ze sedmimetrového hodu. (27:21)

58
    Domácí se při zakončení pouze zastřelovali. Rozdíl ve skóre zůstává stále na 7 brankách. (27:20)

58
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (27:20)

58
    Oddechový čas pro Lovosice. (27:20)

58
    Trkovský prověřil střelou na vzdálenější tyč pozornost Marjanaoviće. Brankář Karviné dokázal jeho střelu zblokovat aspoň do autu. (27:20)

57
    Solák se pokoušel střelou přes celé hřiště o vstřelení branky, jenže Günl dokázal doběhnout včas do brány a ve vstřelení branky Solákovi zabránit. (27:20)
    56
    Kylíšek navrací Lovosicím vedení o 7 branek. (27:20)
    56
    Karviná snižuje zásluhou Patzela, který se tak brankově dostává na stejný brankový příděl jako Skalický, čili 5 vstřelených branek. (26:20)
    55
    Z rukou Trkovského příliš podstřelů nevidíme, ale pokud v nich bude úspěšný jako v tuto chvíli, není potřeba s nimi šetřit. Lovosice jsou v sedmibrankovém vedení. (26:19)

55
    Snažení svých spoluhráčů z útoku podtrhává Günl úspěšným zákrokem. (25:19)
    54
    Tak přeci jen se dočkal. Jiří Motl se dnes zapisuje mezi střelce vůbec poprvé, ačkoli to zkoušel už několikrát. (25:19)