Královo Pole – Plzeň 25:28 (kon.) | Karviná – Frýdek-M. 32:21 (kon.) | SHC Maloměřice – Jičín 23:39 (kon.)
HCB Karviná
32:21 (15:14)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Středa 02.03.2022, 18:00Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Extrémně vyrovnaný zápas, tedy v prvním poločase, nakonec končí vysokým vítězstvím Karviné. Zápas se zlomil ve 40. minutě, kdy hostující hráč dostal červenou kartu a Frýdek-Místek, který do té doby hrál extrémně vyrovnaně, chvílemi i lépe, než Karviná, se sesypal. Přestalo se dařit střelecky, naopak Karviná zvyšovala náskok a ten nakonec činí jedenáct branek. Frýdek-Místek tak už definitivně přišel o možnost účasti v play-off, byť ta by už i v případě výhry byla spíše velmi teoretická. Karviná se drží na prvním místě. (19:36:31)

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 32:21 (15:14)
    Nejvíce branek: V. Patzel 8/1, Solák 7, Skalický 5 – Choleva 10/2, Petrovský 3, Chudoba 2. Rozhodčí: T. Bubeníček – T. Petruška. Sedmimetrové hody: 2/1 – 5/3. Vyloučení: 7:3. ČK: Hustopecký (FRM).

Konec zápasu. (32:21)
    59
    Ondřej Skalický dostal dlouhý míč před brankáře a jednoduše o přehodil. Zaznamenal tak poslední branku zápasu a dal svému týmu jedenáctibrankový náskok. (32:21)

59
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu HCB Karviná (Miroslav Halama).
    (31:21)
    58
    Marjanović znovu vychytal hosty. Kosta Petrović na druhé straně dostal míč před brankoviště, vyskočil si a konečně tak dnes kromě dvouminutových trestů zaznamenal taky gól. (31:21)
    56
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík). (30:21)
    55
    Tak teď už hosté jako by rezignovali na výsledek. Jejich střely jdou soustavně mimo. Denis Harabiš tak efektivním technickým obloučkem zvyšuje na desetibrankový rozdíl. (30:20)
    54
    David Růža vhodil míč do branky soupeře skoro přes celé hřiště. Karviná vede o devět branek a je tak už určitě rozhodnuto. (29:20)
    53
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Denis Harabiš). (28:20)
    52
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Vojtěch Patzel). (27:20)
    52
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Brožek). (26:20)

51
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (26:20)
    50
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák). (26:20)
    50
    Frýdek-Místek se prosadil po šesti minutách, a to ještě ze sedmičky. Jan Mucha ji proměnil s přehledem. (25:20)
    50
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Ondřej Skalický). (25:19)
    47
    Na druhé straně se klasicky ze hry trefil Denis Harabiš a Karviná jde už do pětibrankového náskoku. (24:19)

46
    Další neproměněná sedmička Frýdku-Místku. To už je nyní pro tým z města, rozděleného řekou Ostravicí opravdu velká komplikace. Netrefil se Radim Chudoba. (23:19)
    45
    Tohle pro Karvinou vypadá dobře. Jde už do náskoku čtyř branek, což je dnes poprvé. Postaral se o to Denis Harabiš. (23:19)