Kopřivnice – Nový Jičín 2:5 (kon.) | SHK Hodonín – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.) | Kometa Brno B – Žďár n/S 5:1 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 9:4 (kon.) | Letňany – Bílina 8:1 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 0:3 (kon.)
Hronov – Jablonec n/N 4:5 (po pr.) | Cheb – Řisuty 3:2 (kon.) | Klatovy – Kobra 3:9 (kon.)
Havlíčkův Brod – Příbram 4:3 (po pr.) | Opava – Val. Meziříčí 2:3 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (2:1, 1:2, 0:0 - 1:0)
HC Baník Příbram
Středa 06.10.2021, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Jih (ČR) • 6. kolo

Je tu konec! Po vyrovnané základní části přišlo prodloužení, které nemělo dlouhého trvání. Bruslaři vybojovali kotouč a hned z první akce vybojovali pro svůj tým druhý bod.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u dalšího přenosu, na počtenou! (20:25:23)

60:40
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí vybojovali v prodloužení druhý bod. Tomáš Mlynář vyslal do útoku Jana Bulína. Ten si pak s Mlynářem narazil kotouč a poté nahrál MICHALU KLIMENTOVI. Zmatená obrana hostů si ho nedostoupila a havlíčkobrodská padesát šestka z mezikruží prostřelila Dominika Šorfa. Asistence: Jan Bulín, Tomáš Mlynář

60:37
    Příbram ale nic nepředvedla a za bránou domácích kotouč ztratila.

60:07
    Vhazování vyhrávají hosté. TI zavážejí kotouč za vlastní bránu, odkud budou zakládat útok.

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla. O něco lepší byli hosté, Bruslaře ale poslal do prodloužení skvěle chytající Martin Nedvěd.

60:00

59:55
    V posledních sekundách si ještě z pravé strany sjel před bránu Ondřej Panna. Zakončoval na bližší tyč, kterou si gólman pohlídal.

59:12
    Příbram je i v posledních sekundách velice nebezpečná! Nyní Nedvěda zaměstnali Jan Tlačil s Jakubem Káníkem, když první zmiňovaný nahodil kotouč na svého kolegu, od kterého se puk odrazil přímo na Nedvěda.

58:47
    Před bránou Bruslařů byla velká mela, kdy se ke kotouči málem dostali Ondřej Panna s Robinem Malým. Puk nakonec projel pár centimetrů vedle brány!

58:28
    Petr Josefus nahazoval kotouč na bránu vysokým obloučkem. Nedvěd ho schoval do lapačky.

58:09
    Útočnou akci hostů přerušuje odpískané postavení mimo hru.

57:47
    Ondřej Panna se pokoušel obtočit kolem Nedvědovi pravé tyče. Havlíčkobrodský gólman tam ale mezírku nenechal.

57:20
    Z ostrého úhlu zakončoval Luboš Voříšek. Šorf přikryl kotouč, před bránou se pak semlela menší potyčka.

56:44
    Petr Kuchta nabral vysokou rychlost a dostal se až před Šorfa. Nízko mířené zakončení brankář vyrazil betonem.

56:12
    Střela Jakuba Káníka z mezikruží byla tečována Nedvědovi do protipohybu. O kousek minula bránu.

55:13
    Bruslaři si můžou oddychnout. Kotouč je ve středním pásmu.

54:32
    Od levého mantinelu napřáhl Ondřej Panna. Střelu doprostřed brány ale Nedvěd v klidu chytil.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 16. Mlynář (Nepokoj, Dvořák), 20. Holenda (T. Ludvík, Tecl), 33. Čejka (Mlynář), 61. Kliment (Bulín, Mlynář) – 10. Tlačil (Káník, Chlouba), 32. Rohlík (Panna, Zdeněk), 38. Sirotek (Jelínek)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Chaloupek) – Kliment, Kutlvašr, Nepokoj, Dvořák, J. Ludvík, Najman – Čejka, Mlynář, Voříšek (C) – Tecl, T. Ludvík (A), Holenda – Bulín, Košťál, Kuchta (A) – Fiala, Vacík, Kalač
    HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Straka, Hlaváček, Saňa, Malý, Vinš, Jelínek, Zdeněk – Chlouba, Rohlík (A), Sirotek, Tlačil, Kolouch, Seniov, Josefus (C), Pinkas, Káník, Panna (A), Furch

Rozhodčí: František Held – Marek Čelechovský, Josef Zapletal