Písek – Řisuty 5:2 (kon.) | Cheb – Příbram 6:9 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kobra 3:2 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.)
Hronov – Děčín 3:5 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 7:3 (kon.) | Nová Paka – Bílina 3:5 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:4 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kometa Brno B – Val. Meziříčí 0:3 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 08.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Jih (ČR) • 28. kolo

To bylo drama! Bruslaři na začátku třetí třetiny využili přesilovou hru a dostali se do vedení. Kobra ale v závěru utkání měla zdrcující tlak. Domácí tým ale velmi vyostřený konec utkání zvládli a po skvělém výkonu vítězí nad Kobrou Prahou 3:2.

To je dnes ode mě vše, těším se na vás u dalšího přenosu. (19:13:17)

59:59
    Kobra sice vyhrála vhazování, do střely Lukáše Tondra ale hrdinně kleknul Richard Cachnín.

59:57
    Hosté vhazují v útočném pásmu a zkouší to s šesti hráči v poli!

59:57
    Oddechový čas pro hosty.

59:57
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Ludvík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Knesl – 2 min., hrubost).

59:57
    Tomáš Ludvík se chytl s Alešem Kneslem. Vyměnili si pár pěstních pozdravů. Oba tak půjdou na trestnou lavici.

59:52
    Sebastian Janda vystřelil z levé strany. Chaloupek vyráží.

59:32
    Kobra hraje bez brankáře!

59:20
    Bruslaři znovu vyhazují.

58:59
    Luboš Voříšek vyvezl kotouč, který následně odevzdal soupeři.

58:29
    Hlavní rozhodčí Libor Veinfurter se oklepal a utkání pokračuje.

58:29
    Hra přerušena. Na zemi leží po kolizi s jedním z hráčů hlavní rozhodčí.

57:24
    Konečně se daří domácím trochu uklidnit hru a podržet kotouč.

56:49
    Tomáš Šťastný se cpal s kotoučem na přední tyč. Tam ale Chaloupek místečko nenechal.

56:09
    Kotouč však získal Petr Kuchta, který uháněl sám na bránu! Zkoušel prostřelit Sochůrka do teploměru, tam ale mezírka nebyla.

55:40
    Kobra má nyní velký tlak!

55:07
    Volná cesta před bránu se ukázala Aleši Kneslovi, jeho střela bekhendem ale minula bránu.

54:11
    Další střela Tondra z levé strany. Tentokrát ale mířil dost mimo.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 22. Cachnín (Čermák, Holenda), 40. Třetina (Bulín, Cachnín), 43. Holenda (Kuchta, Kabelka) – 17. Šťastný (Ženíšek, Tondr), 20. Tondr (Ženíšek, Bříška)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Čermák, Benák, Kliment (A), Zvěřina, Nepokoj, Kabelka – Holenda, Mlynář, Voříšek – Cachnín, Třetina, Bulín – Tecl, Ludvík (A), Kuchta (C) – Krejčí, Čejka, Kalač
    Trenér: Michal Konečný

HC Kobra Praha: Sochůrek (Ondrík) – Ženíšek, Holý, Svach, Šteiner (A), Knesl, Janda – Janča, Heldák, Zídek, Šťastný, Tondr, Novák, Čech, Petrák, Bříška (C), Mucha, Havrda
    Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Libor Veinfurter – Jakub Všetečka, Tomáš Jiruška