Val. Meziříčí – Kometa Brno B 4:1 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Písek – Řisuty 2:3 (po pr.)
Cheb – Příbram 3:2 (po pr.) | Bílina – Nová Paka 2:6 (kon.) | Vel. Meziříčí – Opava 4:5 (kon.)
Žďár n/S – Kopřivnice 4:3 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Děčín – Hronov 5:3 (kon.)
Jablonec n/N – Letňany 3:5 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:1 (kon.) | Kobra – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
HK Nový Jičín
3:2 (0:0, 1:2, 2:0)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 09.10.2021, 18:002. liga skupina Východ • 7. kolo

Domácí prodlužují vítěznou šňůru, a dnes si vítězství skutečně vydřeli. Tleská jim z poloviny zaplněný stadión a Ďáblové se nejméně další 4 dny budou vyhřívat na výsluní. Hodonín jim to ale v poslední třetině ulehčil, neboť začal hrát úplně něco jiného, nežli dvě třetiny předtím. Vlastně se porazil sám. Škoda, dvě třetiny hrál skvělý hokej a trápil Ďábly neskutečně. Utkání prvního s posledním bylo skvělé a hrálo se v parádní atmosféře. Nejlepší hráč domácích bezesporu Káňa, u Drtičů byl dnes famózní Micka.
    Těším se na Vás u dalšího hokejíčku v Novém Jičíně. Bob (20:08:08)

42:02
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (2 min.). Stav na ledě je vyrovnán za pár vteřin budou Ďáblové utkání dohrával v přesilovce.

42:02
    Přesilovka je skoro u konce, navíc se bude vhazovat před Mickou.

43:59
    Nyní proběhly dvě naprosto stejné situace, při kterých Drtičům faul prochází a vzápětí rozhodčí vylučuje domácího hráče. Vůbec se nedivím, že stadión píská nevolí.

45:37
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Je neuvěřitelné, jak pasivně hrají drtiči třetí třetinu, jako by nastoupil jiný tým. Káňa jejich pasivitu trestá vedoucím gólem Ďáblů.

45:44
    Stále se hraje ve třetině Drtičů.

46:40
    Skvěle zatáhl puk do třetiny Kafka, ale neměl komu nahrát.

48:01
    Domácí nyní mají střelnici v útočné třetině, ale Micka zatím svůj tým drží.

52:02
    Ďáblové zvýšili tempo a Hodonín je náhle v problémech, pouze vyhazuje puky.

54:01
    Káňa netrefuje prázdnou branku Hodonína !

54:58
    Po skvělé spolupráci Lehečky s Hruškou střílí vyrovnávací branku Káňa.

56:13
    Drtiči zvolili novou taktiku a zřejmě chtějí dohrát zápas jen bráněním.

57:24
    Situace se opakuje.

57:33
    Zakázané uvolnění Hodonína, Ďáblové se stěhují do útočné třetiny.

58:13
    Je po přesilovce, Ďáblové jsou v pěti.

Minutu a 48s budou hrát ještě Drtiči přesilovku.

40:01

Druhá třetina je za námi a moc se těšíme na poslední. Drtiči utekli o dvě branky, ale těsně před koncem třetiny zaspali a Ďáblové jsou na dostřel. Třetí třetina bude určitě moc zajímavá.

Bob

Branky a nahrávky: 40. KAFKA (Maliník), 55. KÁŇA (Lehečka, Hruška), 46. KÁŇA (Lehečka, Zdeněk) – 25. ROMANČÍK (Janás, Hohl), 34. GIATSINTOV (Janeček)

HK Nový Jičín: Šimonů, Galuška – Váňa, Kuboš, Foltýn, Tomeček, Kleiner, Kožený, Hruška – Flok, Maliník, Poruba, Zdeněk, Lehečka, Pecha, Kafka, Bordowski, Hilšer, Sluštík, Káňa, Štefka, Kořenek.
    SHK Drtiči Hodonín: Micka, Kubáň – Gabrhelík, Hefka, Hohl, Miklík, Sedláček, Dřímal Tom. – Podlaha, Romančík, Lekeš,
    Dřímal Tad., Janás, Giatsintov, Dobša, Balán, Komínek, Růžička, Janeček, Marek, Rozsahegyi

Rozhodčí: Martin Rapák – Konvička – Hladík