HK MD Šumperk – Vsetín 2:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 0:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 3:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 7:0 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
HCM Warriors Brno
Neděle 12.09.2021, 14:00 • MEO Aréna, Přerov • Liga juniorů • 2. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek neděle. (16:11:37)

Utkání mezi Přerovem a Warriors Brno je u konce. Zubři Jihomoravany v domácím prostředí vynulovali a berou vítězství 7:0. Hattrickem se na triumfu Hanáků podílel útočník Jan Fencl, který ještě přidal asistenci u branky Hradila.

57:54
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Billa – 2 min., faul kolenem).

51:28
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Milotinský – 2 min., faul kolenem).

51:05
    Přerov právě vstřelil branku!
    Sedmá trefa v podání Přerovanů. RADIM HRADIL přidává ke dvěma asistencím také přesný zásah. Jan Fencl zase gólovou nahrávkou získává bilanci 3+1. Asistence: Jan Fencl, Tomáš Hanák.

47:02
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Pigl – 2 min., sevření puku rukou).

45:26
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Petr – 2 min., podrážení).

45:14
    V Přerově se opakuje situace z druhé třetiny. Zubři znovu v rychlém sledu přidávají druhý gól. Po přihrávce Kolaříka skóruje MICHAL ŠILHAVÝ. Asistence: Radim Kolařík.

44:40
    Čepice dolů, je tu hattrick! Tato hláška z NHL 2009 vystihuje situaci, jejímž hlavním aktérem se stal JAN FENCL. Forvard Zubrů, jenž jako obránce figuruje i na soupisce A-týmu, zaznamenává třetí gól v utkání. Přerov zároveň podruhé v zápase využívá přesilovku. Asistence: Adam Holík, Miroslav Štíbr.

43:31
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (A. Staněk – 2 min., napadení).

40:01

Druhá třetina utkání 2. kola Ligy juniorů, skupiny Východ je u konce. Přerov směřuje za druhým vítězstvím v nové sezoně. V prostřední periodě totiž přidal další dvě branky a nad Warriors Brno tak vede už 4:0. Ve 27. minutě se podruhé trefil Jan Fencl, krátce poté se ujalo také zakončení Radima Kolaříka.

40:00

39:15
    Vyloučení v týmu HCM Warriors Brno (Mlčoch – 2 min., nedovolené bránění).

36:51

34:12
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Fencl – 2 min., krosček).

31:41
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Hanák – 2 min., hákování).

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 4. Kleniar (Šilhavý), 13. Fencl (Hradil, Gréč), 27. Fencl (Štíbr, Hradil), 28. Kolařík (Hanák), 45. Fencl (Holík, Štíbr), 46. Šilhavý (Kolařík), 52. Hradil (Fencl, Hanák)

HC ZUBR Přerov: Žurek (Hanáček) – Billa, Nesvadba, Hanák (C), Holík, Němec, Gréč, Kruták – Petr, Kleniar, Fencl – Šilhavý, Hradil, Mašek – Hlůšek, Kolařík (A), Štíbr (A) – Švejda
    HCM Warriors Brno: Horák – Kala, Mlčoch, Mahdal, Orsech, Milotinský, Brokeš – Zelinka, T. Staněk, Holotík – A. Staněk, Pigl, Novotný – Marčík (A), Rašovský (C), Mrkvica (A) – Heinrich, Toman

Rozhodčí: Holibka – Bezděk, Přecechtěl