HK MD Šumperk – Vsetín 2:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Kobra 0:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 3:4 (kon.)
Přerov – Warriors Brno 7:0 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 7:3 (kon.) | Ústí n/L – Chrudim 3:1 (kon.)
HK Mladí Draci Šumperk
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 12.09.2021, 12:15 • Škoda aréna, Šumperk • Liga juniorů • 2. kolo

Je za námi dnešní zápas. Po vláčné první periodě otevřel skóre Šumperk, který šel do dvoubrankového vedení. Ve 21. minutě poslali Draky do dvoubrankového vedení Adam Polách a Ondřej Šotkovský. Ve druhé části hry vsetínské mužstvo snížilo na 2:1 z hole Jan Ramert. V poslední třetině nastal obrat, který řídili Matyáš Dědek a Jakub Čechmánek.. Vsetín si odvezl výhru 3:2 a připisuje si první tři body do tabulky. (14:21:26)

59:10
    Draci pokračují ve snaze o vyrovnání, nyní zbývá minuta.

57:39
    Šumperk stále bez brankáře, první pokusy o vyrovnání nejsou úspěšné, Vsetín se osvobozuje, icing.

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:15
    To byla obrovská šance! Šumperk hraje bez gólmana. Horký dostal nahrávku na kruh, před ní zela naprosto prázdná branka, ale šumperský útočník trefil pouze svého spoluhráče, který byl připravený na teč.

56:38
    Šumperk potřebuje vyrovnat, ale měl teď na mále po závaru, který vytvořil Vsetín před Bieleckým.

55:11
    Netolický prověřil Januru střelou z kruhu, gólman Vsetína skryl puk v náruči.

55:05

54:47
    Šumperk tlačí, Vsetín blokuje, na Januru prošly dvě střely, ty vsetínský gólman kryje.

53:11
    Blaháčkova rána, Janura nastavil vyrážečku a puk míří do rohu.

53:05
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Maštalíř – 2 min., podrážení).

52:39
    Tomiczek vyrazil do útoku, kotouč mu ale před střelou sjel z čepele.

51:20
    Vsetín je nyní na koni, Šumperku se nelíbí, že ztratil vedení, ale momentálně není sto vytvořit akci, která by šla dál než do středního pásma.

48:43
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Rychlá branka srazila Šumperk. Po mantinelu se do útočné třetiny vehnal JAKUB ČECHMÁNEK, který vystřelil mezi nohy Bieleckého a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Jan Ramert.

48:27
    Ve Škoda aréně je vyrovnáno. Vsetín vstřelil další přesilovou branku. VHK vytvářelo závar před Bieleckým, kterému ale bránící čtveřice odolávala. Nakonec se ale po několika zákrocích domácího gólmana kotouč dostal k MATYÁŠI DĚDKOVI, který dorovnal ztrátu. Stav utkání je 2:2. Bez asistence.

46:54
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Havel – 2 min, podrážení.).

46:31
    Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude před Bieleckým.

Alena Ryšavá

Branky a nahrávky: 21. Polách (Kesler, Cekr), 21. Šotkovský (Tomiczek, Pánek) – 40. Ramert (Mojžíš, Dědek), 49. Dědek, 49. Čechmánek (Ramert)

HK Mladí Draci Šumperk: Bielecký (Ryšavý) – Cekr, Koutecký, Netolický, Sviták, Minařík, Blaháček, Plhal (C) – Pánek, Kesler (A), Haas – Šotkovský, Tomiczek, Havel – Stodůlka, Ševčík, Polách (A) – Horký
    VHK ROBE Vsetín: Janura (Tkadlec) – Mojžíš, Houser (C), Machů, Prčík, Sýkora, Čapka, Macík – Maštalíř, Čechmánek, Vrána – Jurek, Dědek, Bednařík (A) – Ramert, Janíček, Horský – Broža

Rozhodčí: Novotná – Rychlý, Bubela